Nareszcie turniej w J-Z 17/03/2013
Zapraszam Szanownych Kolegów do miasta-perły polskiego górnictwa węglowego.
Turniej odbywa się w Klubie Kaktus:
Propozycja formatu: 35ap (biorąc pod uwagę nasz młody narybek w liczbie 4 i możlwości mobilizacyjne modeli). Tym razem nie będą to "mityczni nowi" - młodzież chce grać.
A jak mnie jednak oleją i odpuszczą to więcej turnieju na małe pkt. w J-Z prędko nie będzie!
Odpłatność za wejście na turniej - 0zł.
Nagrody - już kupione, dla każdego coś miłego. Warto wpaść
Malowanie - żadnych wymagań, ale dla najlepszego modelarza przewidziana drobna nagroda-pamiątka w uznaniu kunsztu.
Steamroller 2013 - spróbujemy jednak Deathclocka - jest bardziej user friendly szczególnie dla małolatów a z salą... no cóż, najwyżej będę oczami świecił - nie pierwszy raz w zyciu i nie ostatni.
Scenariuszy nie podaję (nawet klubowiczom) - tak jak Yaro lubi - zagramy pewnie 4 bitwy, bo pojemność sali mamy max. 22 osoby!
ZAPRASZAM!
Zaczynamy koło godz. 10.30, kończymy koło 17.30.
PS: oczywiście nie lękam się ligi i zabobonów jakowyś nie uprawiam: zgłoszę wyniki Gobosowi tak prędko jak się da! Ciśnieniowcy! Przybywajcie!
Lista CHĘTNYCH:
1.dark_wonderer (Maciej i jego Halejka )
2. Kiai (Bober)
3. Antagonist
4. Chomik
5. Simon
6. Raven
7. LukeP
8. Dzuki
9. Krabeczek
10. Drozd (?)
11. Szymon (?)
12. Seba
13. IceT
14. BeastieBrown
15. Ovitz
16. WRO
17. WRO
18. WRO
19. WRO
20.
Koniec końców turniej zakończył się następującymi wynikami:
1. Krzysiek 'Rzeźnik' Hawryszczuk Wrocław Skorne VP: 4 SoS: 9
2. Szymon 'Simon' Ratka Zabrze Protectorate of Menoth VP: 3 SoS: 12
3. Artur 'Chomik' Rietz Zabrze Circle of Orboros VP: 3 SoS: 8
4. Michał 'Baton' Fronczak Jastrzębie-Zdrój Cryx VP: 3 SoS: 8
5. Kamil 'Karlvant' Meka Wrocław Protectorate of Menoth VP: 3 SoS: 7
6. Maciej 'Raven' Kusz Zabrze Mercenaries VP: 2 SoS: 10
7. Szymon 'Krabeczek' Chrost Zabrze Legion of Everblight VP: 2 SoS: 9
8. Maciej 'dark_wonderer' Wilkosz Jastrzębie-Zdrój Cygnar VP: 2 SoS: 9
9. Marcin 'Ice-T' Grzegorzek Bielsko-Biała Skorne VP: 2 SoS: 7
10. Sławek 'CookLee' Bogusławski Wrocław Cygnar VP: 2 SoS: 6
11. Przemysław 'Olaf' Tworkowski Wrocław Trollbloods VP: 2 SoS: 6
12. Jacek 'Antagonist' Giertler Bielsko-Biała Protectorate of Menoth VP: 1 SoS: 10
13. 'BeastieBrown' Bielsko-Biała Trollbloods VP: 1 SoS: 8
14. Radosław 'Dzuki' Godzimirski Zabrze Retribution of Scyrah VP: 1 SoS: 6
15. Łukasz 'LukeP' Pawlik Zabrze Skorne VP: 1 SoS: 5
16. Paweł 'Bober' Jaromin Bielsko-Biała Cygnar VP: 0 SoS: 8