[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
WARMACHINA • Zobacz temat - Polish Open - Mistrzostwa Polski 2013, 16-17.11 Warszawa
FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Polish Open - Mistrzostwa Polski 2013, 16-17.11 Warszawa

Moderator: Arhain

<<

kondzioro

Posty: 1370

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 18:56

Frakcja: Cryx

Post poniedziałek, 18 listopada 2013, 20:30

Re: Polish Open - Mistrzostwa Polski 2013, 16-17.11 Warszaw

Dzięki wszystkim za przybycie, mam nadzieję, że każdy się przednie bawił tak jak ja :)

Dzięki wielkie moim przeciwnikom, Westowi, który pokazuje, że krasnale są OP (pzdr Fafel :D ), Kubie_L za naprawdę fajną bitwę na wyrzynkę, którą ustawił mój bejn trafiający Iruska na 9+, Rickardowi za to, że jako poprzedni mistrz Polski dał mi się pokonać, Ice'owi za to, że spuścił mi czwarte lanie z rzędu, Tutajcowi za jedną z najlepszych bitew jakie grałem i za to, że przegrałem ją przez swoją głupotę i Olafowi za moje CK znikąd :)

Gratulacje dla Orkisza za zgarnięcie miana najlepszego Cryxu na turnieju :P , Tutajcowi, Rivowi i Blademu za to, że pocisnęliście 5:1. To, że mam tak dobrych graczy "na miejscu" jest niesamowicie motywujące do ciśnięcia w te figurki i próbie stawania się lepszym graczem, dzięki panowie! :)

Na koniec dzięki ekipie blatującej, w szczególności Ice'owi, który mógł siedzieć na dupie i czekać, a nosił razem z nami i w piątek i w niedzielę. Mam nadzieję, że z Faflem uda nam się nakręcić kiedyś filmik pt. "10 rzeczy, których nie należy robić nosząc blaty", a w rolach głównych Szugi i Arhain :P

I wielkie dzięki Szugiemu i Ozłowi za sędziowanie i ogólną pomoc w czasie turnieju. Bez was by się nie udało :)

Pzdr :)

EDIT: Rickard, forgot you don't speak polish. Thanks a lot that you have allowed me to win. Beating previous champion is always a thrill, especially after good game :)
<<

tadeuszcz1

Posty: 2161

Dołączył(a): wtorek, 19 lutego 2013, 20:38

Frakcja: Khador

Post poniedziałek, 18 listopada 2013, 21:46

Re: Polish Open - Mistrzostwa Polski 2013, 16-17.11 Warszaw

Turniej udany, podziękowania za grę Przeciwnikom, gratulacje Organizatorom.
Musze jeszcze się wiele nauczyć i przemyśleć.
Do zobaczenia na następnym turnieju i za rok na MP.
<<

Simon99

Avatar użytkownika

Posty: 3209

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 06:52

Lokalizacja: Zabrze

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post poniedziałek, 18 listopada 2013, 21:57

Re: Polish Open - Mistrzostwa Polski 2013, 16-17.11 Warszaw

Dzięki wielkie wszystkim którzy przybyli, że można było Was znowu spotakć.

U mnie szczególne podziękowania :
1. dla moich przeciwników za to, że mnie znosili (lub nawet roznosili :P )
2. dla Ice-Teamu (a w szczególności dla Arteina, Kata i Krystiana za pałętanie się po Wawie do 5tej :D )
3. dla wybranki Kata za to, że nas przenocowała i poratowała wodą :D
4. dla mega Ripleya za uratowanie mnie przed zmarznięciem wtedy kiedy najbardziej tego potrzebowałem :P
Proud member of :
"Może i nie jesteśmy najpotężniejsi, ale za to gramy na remis"

PP Judge od 14.03.2017
<<

Artein

Avatar użytkownika

Posty: 2641

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 12:17

Lokalizacja: City of Sirens

Frakcja: Trollbloods

Post poniedziałek, 18 listopada 2013, 22:07

Re: Polish Open - Mistrzostwa Polski 2013, 16-17.11 Warszaw

Jeszcze tylko chciałbym wiedzieć kto nas tak perfidnie oszukał, że w niedzielę zaczynamy wcześniej, przez co przepadła nam jajecznica na śniadanie....
Obrazek
<<

Elros

Avatar użytkownika

Posty: 1698

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 22:10

Lokalizacja: Szczecin

Frakcja: Retribution of Scyrah

Post poniedziałek, 18 listopada 2013, 23:55

Re: Polish Open - Mistrzostwa Polski 2013, 16-17.11 Warszaw

Ok to tak ode mnie

Na +
Tereny - jedyne co nie do końca mi leżało to płaskie górki, ale reszta okej. Fajne, niesymetryczne stoły
Miejscówka - pełno miejsca, dobre spanko
Herbata i kawa - zawsze na pełnym propsie
Toster - YUM!
Sędziowanie - bez zarzutu. Łatwo i szybko ;)

Na -
Brak prysznicy - bolał
Wkurzające krzesła co chwilę upadające ;p


Co do gier - wynik 3-3 nie jest złym wynikiem, chociaż mogło być 4-2 a nawet 5-1 ;)
1 bitwa z Zackim - cisnął mnie ostro na attrition, ale wygrywałem na czas i tego się trzymałem. Koniec końców wygrana przez DC przeciwnika
2 bitwa z Giftem - znowu, przegrywałem attrition, ale udąło mi się zdominować i kontrolować moją flagę przez co wygrałem na scenario
3 bitwa z Orkishem - stres przed kamerowy i nie ogrania z pSkarre wychodzą. Zagrałem jak dupa to zostałem przez niego zjedzony ;p
4 bitwa z Westem - po nieudanym CK w 2 turze przez Geto (ruszyłem go niedokładnie i jak ciul zabrakło 0.5? cala do castera) idę na scenario, Westowi nie udaje się zabić mi Kruegera więc po 2 turach dominacji na jego fladze wygrywam
5 bitwa z Rivem - Riv wszystko opisał ładnie i sprawnie. Nadmienie że jedyne co mi nie do końća siedziało podczas gry to sama końcówka (po podaniu sobie rąk zobaczyliśmy że Druid był w melee z Ravagorą która zastrzeliłą Kruegera, Riv mógł się ruszyć w inny sposób, więc przestawił model. Arhain nie mógł zasędziować obiektywnie, więc win dla Riv'a. Nadal zarąbiście bliska i genialna gra! Jedna z najlepszych mojego życia)
6 bitwa z Maybugiem - musiałem szybko lecieć na autobus, zagrałem strasznie agresywnie nie tą rozpą co powinienem i skończyło się moim poddaniem gry. Raz jeszcze przepraszam za to i mam nadzieję na rewanżyk ;)


Dzięki wszystkim z którymi piłem, gadałem i grałem przez weekend. Jesteście najlepsi ;D
Nie mogę się doczekać kolejnego turnieju na którym będę.
Wielkie brawa dla Arhaina i Torresa za zorganizowanie tak epickiego turnieju!


P.S.
Trzymajcie pijanego Ozło z daleka ode mnie i terytorium Szczecina. Proszę.
<<

Chomik

Posty: 3659

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 09:29

Frakcja: Trollbloods

Post wtorek, 19 listopada 2013, 01:26

Re: Polish Open - Mistrzostwa Polski 2013, 16-17.11 Warszaw

Generalnie turniej jako turniej - bardzo przyjemny. Dobra sala, sedesy wyżej niz wysokości kostek (jak rok temu było ;) ), toster, czajnik. Nawet ten hostel za 45zl nie był taki tragiczny bo szło wygodnie nocować i wziąśc prysznic ;).

Sam ze swojego wyniku jestem umiarkowanie zadowolony - cel minimum na turniej wykonałem. Cel optimum mógł być w zasięgu ręki ale gre z Rickardem strasznie spaprałem jak już dawno mi się nie udało :). Ale po kolei.

Rozpiski:
pKrueger - megalith, feral, gorax, max skinwalkers +ua, celestal fulcrum, Lotf, 2x SStones + ua, 2x gallows groove
eKoza - gorax, stalker, max ravagers + chieftain, max skinwalkers +ua, max bloodpack, pendrake, 2x SStones +ua , 2x gallows groove

1 runda - Melfist ( eLich ) - biore pKruegera
Generalnie gra dość spokojnie się układała - w dużej mierze dzięki gorszemu ograniu Melfista i dziwnemu rozesłaniu oddziału Bane Knightow na lewą flanke daleko od strefy na środku stołu. Pierwsza tura bieganko, druga Tura rzut DJem w kurczaka, teleport LotFa do DJ, bile'a, gormana' eLicha - w sumie zabilem tylko bile'a :P, zabilem paru bane thralli, Melfist zagrał w swojej turze o tyle "dziwnie" ze DJ został zabijać Lotfa, BK wybiegły na lewo, Bane thralle w liczbie 5-6 do strefy. Kurczak poza strefą. Ja w trzeciej turze - wybijam strefe. Featem blokuje Bane knightow, megalithem zabijam kurczaka i znacznik ;) , punktuje ładnie dominujac. Melfist odpala feata czysci ferala, fulcruma. W strefie ustawia gormana, dja, tartarusa i bile'a. ja mam do dyspozycji goraxa, pKruegera oraz 3 skinwalkerow. Tornado wywala ustawionego ~cal w strefie DJa, a reszta jest czyszczona przez pozostałe modele ;). - dominuje i koncze zwycięski :)

2 runda - Ice_t + eMadzia - vs eKoza
Generalnie ze skornem nie mam jak trenować na codzień i o ile turniejowo LMakede, Hexerisa mam w miare obcykanego o tyle eMakeda i molik zawsze sprawiają mi problemy. Tutaj zarówno niedość dobre ogranie vs Emakeda, jak i nieidealne ogranie(pozycjonowanie) eKozy skonczyly sie tym czym musiało - czyli CK przez molika. Choć trzeba przyznać że udało się to dopiero w ostatnim możliwym rzucie ;)

3 runda - Gobos + eBaldur - vs eKoza
Gra mocno ustawiona od początku dzięki drugoturowej akcji Stalkera, który zabił lekko rannego ghetorixa i ferala ( oba z Rootsami ). Rzucałem na DMG ~9-10 jakoś. Potem jeszcze chory rzut na Fulcruma - i gobos był w bardzo złej sytuacji. Od tej pory zacząłem ciułać punkciki na fladze i blokować Gobosa. Pod koniec gry Gobos próbował CK które trafiało od 9tek, a zabijało od 13tek lub 14tek ( na 3kostkach ) - ale spudłował trafienie więc się skończyło rumakowanie ;) - wygrana przez scenariusz

4 runda - Toni Korlee pHAley + 2x Stormwall - vs pKrueger
W zasadzie przeciwnik sam oddał mi inicjatywe w grze grając w bardzo bzdurny sposób ;) - pierwsza tura lotf + tendrilsy wpadam w Stormwalla za nim stało b13tka i squire. Zabijam squire + 2 modele z b13tki. Druga tura - Journeyman podchodzi ~2-3 cale od Stormwalla ;) odbijam se blyskawice - trafia w journeymana i go smaże (jedną albo dwiema), oprócz tego smaże 3-4ATGM, a Fulcrum, Feral z primalem i 2-4Skinwalkerow dobija Stormwalla bez AS. W trzeciej - głaszczemy się - moj megalith i paru skinwalkerow vs stormwall. W czwartej turze rywalowi zostaiwam pHaley i 1 atgm - rywal poddaje gre ). Wygrana na scenariusz

--- reszte dopisze później :)
Ludzie twierdzący że orboros jest broken cierpią na chroniczny zanik zdrowego rozsądku ;)
<<

Simon99

Avatar użytkownika

Posty: 3209

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 06:52

Lokalizacja: Zabrze

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post wtorek, 19 listopada 2013, 04:26

Re: Polish Open - Mistrzostwa Polski 2013, 16-17.11 Warszaw

Niby hostel wynająłeś, a i tak nie uchroniło Ciebie to przed tym by Ozło Ciebie obudził w środku nocy :P
Proud member of :
"Może i nie jesteśmy najpotężniejsi, ale za to gramy na remis"

PP Judge od 14.03.2017
<<

Blady

Avatar użytkownika

Posty: 2651

Dołączył(a): wtorek, 19 lutego 2013, 21:52

Lokalizacja: Legionowo/Warszawa

Frakcja: Khador

Post wtorek, 19 listopada 2013, 13:05

Re: Polish Open - Mistrzostwa Polski 2013, 16-17.11 Warszaw

Moje rozpy:
eKoza
Wielki Skurwol(WW)
WoldWatcher
FU Tarnów z UA
Fu Skinów z UA
drzewko
kamienie
Blackclad
Withc D.

eBaldi
MegaL
Geto
WoldGuardian
WoldWatcher
WoldWatcher
FU Skinów z UA
Kamienie z UA

1. EKoza
Gra z Batma i Trolle(eMadrak)
Trollowa cegiełka.
Wygrałem na zegar ale gra szła w moją strone.
Fenni przestali istnieć, LongRiderzy tez, i została tylko połowa Wardów i ze 3 Pygi
A mnie wiekszość armi

2. eBaldi
Pyra i pKreoss.
Pyra można powiedzieć przegrał jak wybrał tego Kreossa. mógł jeszcze E.
Ogólnie fajna gra. Wyżynka. On mi mało dam wbijał. I wygrałem na scenarusz.

3.eKoza
Krzysiek i mega cegła eMadraka.
Przegrałem. Ale tu 7 pygów rozkręciło WW.
Szok, Krzychu turlał jak szalony, aż myślałem aby mu wyrzucić kostki:)
Kontrolował grę, próbowałem CK, szansa była ale mała i po tej próbie podaliśmy sobie dłonie.

4. eKoza.
Gifr i pTagrosh.
zrobiłem RFP na AA i zasmuciłem Gifta:)
Gift miał kilka słabych rzutów w istotnych momentach i wygrałem 5-0

5. eKoza
Tadeuszcz i moi ulubieni DR;)
zaczynałem i to było kluczowe. Dorze ustawiłem się w swojej strefie. Wyrzynałem tych DRow prawie garsciami, w III turze zacząłem scorować.
Zabiłem Colosa moim WW. Później sam zginął. wygrywałem 3-0 i Tadkowi został na stole tylko Butcher a mi Alpha jeden SW, 2 Tharnów, Blackclad trzymający sterfę i Koza.
SW i Alfa wklepali bucherowi 4 dam z szarży i kusiło nie na CK Koza na pełnej furii a Bucher 22 ARMa, do zrobienia ale stwierdziłem, że nie ma co ryzykować wygranej gry i koza uciekła w stronę strefy wroga. Bucher próbował się dopchać ale miął na to małe szanse. I w kolejnej turze Koza wbiega i 5-0.

6. eKoza
Ice - eMakeda.
Miło, przyjemnie bez spinki, zniknęła idealna flaga, dobre rzuty na bicie BronzeBacka(który w sumie dużo nie zrobił a zginął w końcu od Tharna) I dobre rzutu na bicie Tiberiona przez WW(aż przeprosiłem Icea że tak kulam), zacząłem skorować i można powiedzieć, że był szach i w końcu mat. Molik nie miał jak się dopchać do Kozy i 5-2 dla mnie.
Jeszcze raz było naprawdę fajnie. Otarłem się o podium:)
<<

maybug

Avatar użytkownika

Posty: 435

Dołączył(a): wtorek, 5 marca 2013, 00:47

Frakcja: Convergence of Cyriss

Post wtorek, 19 listopada 2013, 14:11

Re: Polish Open - Mistrzostwa Polski 2013, 16-17.11 Warszaw

Przy 7 szarżujących pygach z blood fury i przy założeniu że wszystkie trafiają wynik oczekiwany to prawie 46 damage :). Mogłeś z łatwością zablokować szarżę pygom, mam wrażenie że o nich zapomniałeś, albo myślałeś że są niegroźne.
Od kiedy wyszli Warderzy, to granie s Orborosem to czysta przyjemność, współczuję bezradności w tym temacie.

Aczkolwiek miałeś dobry pomysł na grę, próba zajęcia flagi Morvaną była sprytna. Gratuluję dobrego miejsca ;)
<<

Arhain

Avatar użytkownika

Posty: 5234

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 12:59

Lokalizacja: Warszawa

Frakcja: Grymkin

Post wtorek, 19 listopada 2013, 14:14

Re: Polish Open - Mistrzostwa Polski 2013, 16-17.11 Warszaw

<<

Tutajec

Avatar użytkownika

Posty: 3105

Dołączył(a): wtorek, 26 lutego 2013, 03:18

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post wtorek, 19 listopada 2013, 22:48

Re: Polish Open - Mistrzostwa Polski 2013, 16-17.11 Warszaw

Wielkie dzięki za turniej, nie było łatwo, każda bitwa coraz trudniejsza. Orkisz słusznie wygrał myślę że owocuje to moim zmęczeniem z poprzedniej (źle ustawiłem bastiona, mówiąc jedno a 2 minut później robiąc drugie) bitwy kiedy mój mózg pracował na maxa. Dlatego chciałbym podziękować też Kondziorowi za tak fajną bitwę. Saszy za miły wieczór i też fajną bitwę kiedy ciągle mnie rozśmieszał kiedy myślał że już wygrywa i mnie zniszczy. Krystianowi za to że mogłem się z nim pomęczyć Kreosem, Tonyemu za zagranie z eHaleyką która nie miała talerzy, oraz Gobbosowi jak to się robi te CK i wygrywa mecz zabijając 2 figórki.
<<

Arlaharen

Posty: 9

Dołączył(a): czwartek, 10 października 2013, 20:41

Frakcja: Legion of Everblight

Post wtorek, 19 listopada 2013, 22:57

Re: Polish Open - Mistrzostwa Polski 2013, 16-17.11 Warszaw

Finally had some time to rest up after an amazing trip :D

It was a great tournament and it was sweet to meet all the people I've come to know from previous year's masters and other events, as well as seeing some new faces. Thanks to Karol and the rest of the crew for a smoothly run event and all of my opponents for six challenging and fun games (next time Torres...)! I've started processing the videos and I hope to have the first up sometime tomorrow.
<<

kondzioro

Posty: 1370

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 18:56

Frakcja: Cryx

Post środa, 20 listopada 2013, 20:31

Re: Polish Open - Mistrzostwa Polski 2013, 16-17.11 Warszaw

@Arlaharen
That's great, can't wait to see my game with Tomek :)


I mam takie pytanie. Ktoś miał aparat, czy jest jakaś szansa na foty? :)
<<

eWest

Avatar użytkownika

Posty: 488

Dołączył(a): czwartek, 13 czerwca 2013, 10:55

Lokalizacja: Pisary

Frakcja: Retribution of Scyrah

Post czwartek, 21 listopada 2013, 11:05

Re: Polish Open - Mistrzostwa Polski 2013, 16-17.11 Warszaw

Wrzuta ode mnie. Tekst napisany na bloga dla Fireant'a, wiec celowany w ludzi niekoniecznie zwiazanych z maszynka.
milego czytania
Załączniki
MPki 2013 czyli Mistrzostwa Polski okiem Westa.doc
(289 KiB) Pobrane 210 razy
Searforge: 54/55 - 98% painted
Gorten - 3 : 3
Durgen - 2 : 1 : 1
Ossrum - 4 : 3

Trollbloods: 7/63 - 11% painted
edoomy - 3 : 1
pdoomy - 0 : 0


<<

yaro

Avatar użytkownika

Posty: 7645

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 11:25

Lokalizacja: Krakow

Frakcja: Skorne

Post czwartek, 21 listopada 2013, 11:30

Re: Polish Open - Mistrzostwa Polski 2013, 16-17.11 Warszaw

tym ktosiem bylem ja Kondzioro- jak sie tylko ogarne (pewnie dzis) to wrzuce zdjecia na FB i podrzuce tu linka.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Turnieje w Polsce

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości