[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
WARMACHINA • Zobacz temat - Xerxis vs eeLich
FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Xerxis vs eeLich

<<

galahar

Avatar użytkownika

Posty: 469

Dołączył(a): wtorek, 19 lutego 2013, 00:43

Frakcja: Skorne

Post poniedziałek, 23 grudnia 2013, 16:40

Xerxis vs eeLich

eeLich
-Arc node z AP
-Vociferon

Wright Engine

10 Bane Knights
10 Satyxis Riders
-Sea Witch

Wrong Eye
-Snapjaw
Siren Warwitch
Siren Warwitch
Ogrun Bokur

vs

Xerxis
-Titan Gladiator
-Rhinodon
-Rhinodon
-Rhinodon
-Rhinodon
-Rhinodon
-Rhinodon
-Aptimus Marketh

4 Paingiver Beast Handlers

Scanariusz: nowe Destruction.

Rozstawienie:
Xerxis w środku, po prawej 4 Rhinodony, po lewej Gladiator i 2 Rhinodony, wsparcie z tyłu.
Licz środkiem, po jego lewej rycerze, za nimi Wrong Eye z przyjacielem. Po prawej Engine i RIderki w AD. Bokur i Arc node niedaleko Licza, syreny po lewej za rycerzami.


Tura 1 Skorne:
Bieg wszystkim do przodu, jeden Rhinodon z lewej dostał rush i pobiegł nieco dalej. Handlersi ściągają furię. DW ląduje na jednym Rhinodonie.

Tura 1 Cryx:
Engine teeportuje się 2" i bierze Incorporeal. Riderki nieco do przodu, Engine przebiega przez nie i ustawia się mniej więcej na środku stołu. Bany biegną i zatrzymują się za objectivem. Krokodyle biegną po flance. ST na rycerzach.

Tura 2 Skorne:
Zasięgów do szarż raczej brak. W sumie wolałbym być drugi :P Więc lekko do przodu, tak by wszystko było btb. Rhinodon z DW najbardziej wysunięty. Xerxis odpala IG i feata defensywnie.

Tura 2 Cryx:
Licz odpala carnage, feat i upkepuje ST na rycerzach. Leci Hex Blast w Rhinodona i trafia.
Engine szarżuje na Rhinodona w kierunku lewej krawędzi stołu, tak, by riderki mogły też zaszarżować i wbija trochę dmg.
Riderki szarżują, 2 są tylko na reachu z Rhinodonem, który jest objęty DS i zostawiają go na 1hp. Drugi Rhinodon tylko lekko porysowany.
4 Banów szarżuje Rhinodona, który miał wcześniej DW i ten umiera.
Krokodyle dalej biegną flanką, ustawione do szarż w środek strefy.
Reszta kampi gdzieś z tyłu.

Tura 3 Skorne:
Paingiversi leczą dwa aspekty rannemu Rhinodonowi, Gladiator i dwa Rhinodony dostają enrage.
Pierwszy Rhinodon z enrage + Amuck robi trampla (zabija 3 rycerzy), dostaje free strika od Riderki, ale bez krytyka (Riderka umiera), rycerz nie objęty tramplem postanawia nie wypłacać free strika. Rhinodon dokupuje atak z boostem i zabija rycerza i kolejnym dokupionym chybia innego knighta.
Następny Rhinodn robi lekki full advance i z amuckiem robi treshera zabijając rifderke za płotkiem i rycerza, któy nie wypłacał poprzednio free strika.
Leczony Rhinodon z 3hp trampluje po dwóch riderka, na jednej rzucam 1,1 na dmg druga ginie. Dokupuje boostowany atak w Bokura i wbijam mu 4dmg. Kolejny atak chybia.
Xerxis zapodaje rash na kolejnego Rhinodona, szarżuje riderke, która przeżyła atak i ją combo slamuje (źle ustawiłem rhinodona i nie zabiłem kolejnej riderki ze slama).
Aptimus daje DW Rhinodonowi z rashem.
Rhinodon z DW i z rashem szarżuje na kurczaka i wypłaca tresher z amuckiem. Kurczak dostał 5 dmg, Bokur 3dmg, ginie jeszcze rycerz obok. Z dokupionych ataków nie zabijam nikogo :P.
Gladiator rash na siebie, szarżuje w Wraigh engine i skłąda go initialami.
Ostatni Rhinodn z enragem (ah... po co ja go rzucałem?) szarżuje pojedynczego rycerza i go zabija.

Tura 3 Cryx.
Licz ma tylko 25 foca na sobie.
Ostatnich 3 rycerzy z ST robi vengence i kaleczy lekko dwa rhinodony.
Potem szarżują zdrowego Rhinodona i go tam mocno turbują (wyłaczony spirit).
Licz postanawia osobiście zabić dwa Rhinodony, dostawia się jednemu na plecy, odpala carnage i przerzuca wcześniej ST na riderki. Niestety rzuty nie dopisały i Rhinodon z DW przeżył na jakiś 3hp?
Rhinodona z DW postanawia dobić syrenka, wbija dark sroud i zostawia bestie na 1hp.
Szarżuje VOciferon, ale 1,1 na hit :P
W końcu biednego dinozaura dobija Bokur hitem z halabardy.
Kurczak zabija Rhinodona z 3hp.
Riderki szarżują gladiatora i Xerxisa, Xerxis po ataku z bata transferuje 4dmg, tak by z furią wyrobić. Gladiator traci body i leży. Jedna riderka zabija Beast handlersa -> Aptimus cieszy ryja z soul tokena.
Druga syrena wbiega między walczących, by zrobić sztuczny tłum.
Duży Krokodyl na współe z Małym zabijają Rhinodnona.

Tura 4 Skorne.
Kusi by spróbować zabić Licza erxisem, ale 10 focusów odstrasza mnie od tego planu. Xerxis się aktywuje, leczy Rhinodonowi spirit, leczy Gladiatorowi body, zabija 3 riderki i rzuca Fury na Rhinodona.
Paingiversi rozdają enrage Obu rhinodom i Gladiatorowi (po co jemu to nie wiem?).
Rhinodon szarża w Licza bez rozpędu, Amuck, Tresher -> pada rycerz, Bokur, Syrena, Licz chybiona. Dokupuje atak z boostem w syrene, ale pudło, dokupuje bez boostu ooo zabijam.
drugi Rhinodon dostaje Fury od Aptimusa i również bawi się w Amuck + Tresher, zabija ostatnich dwóch rycerzy, nie trafia dużego krokodyla, zapominam zaatakowac obj, trafiam Licha i chyba 1 dmg leciał po booście. Dokupuje jeszcze dwa ataki w dużego krokodyla i wbijam jakieś 14 dmg (spirit wyłączony).
Gladiator (wstał za fury z Shaka) szarżuje przedostatnią RIderkę (jakby nie miał enraga to bym próbował rzucić nią w Vociferona) i ją zabija.

Tura 4 Cryx:
Duży Krokodyl frenzuje, bo miał na sobie 4 fury, a mały zostawił sobie 2. Atakuje Rhinodona i mu tam wbił sporo obrażeń.
Licz z 8 foca podchodzi do Gladiatora i go składa (zostały mu 2 foc).
Kurczak z 2 foc szarżuje, robi AP w Xerxisa i wbija 13dmg, biore na klate :)
Mały krokodyl wyłącza mind czarem ostatniemu Rhino.
Vociferon podbiega niedalko Gladitora.
Riderka zabija paingivera (zasięgi mniej więcej równe, ale tokena zgarnia jednak Aptimus).

Tura 5 Skorne:
Rhinon nie sfrenzował (rzucam 1,1).
Beast handlers ściąga furię z bestii, drugi dla zwały idzie okładać batem ostatnią riderke (wiążącą walką Xerxisa), ze skutkiem śmiertelnym :D Tak rzuciłem jakieś 10.
Rhinodon zachodzi Licza od tyłu, Licz rezygnuje z wypłącenia free strika i dla zwały robie headbut i tak! rzucam idealnie 10 z dwóch kostek :P
Xerxis +2SPD dla siebie (+Fury od Aptimusa), transferuje dmg od kurczaka w Rhino, podchodzi do leżącego Zimnego Lecha i częstuje go srogimi razami ze swoich pałek :)
<<

Kat

Avatar użytkownika

Posty: 7473

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 02:56

Lokalizacja: D-ca

Post poniedziałek, 23 grudnia 2013, 17:35

Re: Xerxis vs eeLich

mam wrażenie że rzucałeś dokładnie to co potrzeba ;) ale... zwycięstwo w fajnej bitwie ;)
<<

dark_wonderer

Avatar użytkownika

Posty: 205

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 22:34

Frakcja: Cygnar

Post poniedziałek, 23 grudnia 2013, 22:02

Re: Xerxis vs eeLich

To było zabawne uczucie kiedy czytałem twoją rozpiskę :-D . Rafał też musiał mieć niezłą. Przez chwilę miałem wątpliwości jak on się przez tyle boxów przekopie, ale w sumie dał radę. Mimo to na sporym fuksie udało Ci się wygrać. Gratki.
Originally Posted by Magic
Hmm. Now that you have defeated me I see your point. Why continue my life as a semi-sentient wolf monster when I could become a poorly trained human religious fanatic throwing grenades? Thank you for offering me this chance, Vindictus.
<<

RafiK

Avatar użytkownika

Posty: 385

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 08:50

Frakcja: Cryx

Post wtorek, 24 grudnia 2013, 00:37

Re: Xerxis vs eeLich

<<

Gift

Avatar użytkownika

MultiTroll

Posty: 7266

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 08:01

Frakcja: Skorne

Post wtorek, 24 grudnia 2013, 11:05

Re: Xerxis vs eeLich

<<

RafiK

Avatar użytkownika

Posty: 385

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 08:50

Frakcja: Cryx

Post wtorek, 24 grudnia 2013, 14:53

Re: Xerxis vs eeLich

Z Krokodylem zawalenie było ważne. Niestety wyszło moje nieogranie z Hordami - jak się ma FOC w rozpie głównie to czasem umknie, że trzeba FURY zebrać, że jakieś frenzy itd. :)
No cóż, jestem czasem nieźle nieogranięty i to mnie kosztowało Kroksa, który mógł jeszcze przeważyć szalę.
<<

galahar

Avatar użytkownika

Posty: 469

Dołączył(a): wtorek, 19 lutego 2013, 00:43

Frakcja: Skorne

Post czwartek, 26 grudnia 2013, 12:27

Re: Xerxis vs eeLich

<<

Ozło

Avatar użytkownika

Posty: 2299

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 14:24

Lokalizacja: Gliwice

Frakcja: Trollbloods

Post czwartek, 26 grudnia 2013, 12:30

Re: Xerxis vs eeLich

Możemy spróbować zrobić zrzutkę Rhinosów ;)

Przyznawać się kto go ma i może podrzucić ? Ode mnie masz już jednego
Death to the false moderator !!

Proud member of :
"Może i nie jesteśmy najpotężniejsi, ale za to gramy na remis"
<<

yaro

Avatar użytkownika

Posty: 7645

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 11:25

Lokalizacja: Krakow

Frakcja: Skorne

Post czwartek, 26 grudnia 2013, 12:43

Re: Xerxis vs eeLich

ja mam 1.
<<

Ice-T

Avatar użytkownika

Posty: 4622

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 10:10

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post czwartek, 26 grudnia 2013, 13:55

Re: Xerxis vs eeLich

ja dostałem 1na świeta bo to jedyny model jaki mi brakowało
<<

Gift

Avatar użytkownika

MultiTroll

Posty: 7266

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 08:01

Frakcja: Skorne

Post czwartek, 26 grudnia 2013, 15:17

Re: Xerxis vs eeLich

jakiemuś kuzyonowi ica sprzedalem 1, do tego na pewno chlopaki z wro maja minimum 1, i w Warszawie Mati tez musi miec 1
<<

galahar

Avatar użytkownika

Posty: 469

Dołączył(a): wtorek, 19 lutego 2013, 00:43

Frakcja: Skorne

Post czwartek, 26 grudnia 2013, 19:15

Re: Xerxis vs eeLich

eLilo
-Ravagora
-Ravagora
-AA

6 Striders+UA

Deathstalker
Deathstalker
Pasterka
Pasterka

vs

Xerxis
-Gladiator
-6*Rhino
-Aptimus

4 PBH

Scenario: Incursion.

Rozstawienie:
Lilo mniej więcej na środku, po jej lewej Archangel i stridersi w AD + jedna Stalkerka. Po jej prawej dwie Ravagory i Stalkerka na flance.
Xerxis środkiem, po lewej dwa Rhino i Gladiator, po prawej 4 Rhino.

Tura 1 Legion:
Bieg do przodu.

Tura 1 Skorne:
Bieg do przodu, oczywiście źle się ustawiłem i nie miałem jak zablokować losa do paingiverów, którzy musieli pościągać fury :D Aptimus daje DW Xerxisowi, Xerxis kampi na 3fury.
Dwa Rhino po lewej na górce, w środku 3 Rhino za nimi Xerxis z DW i jeden Rhio niedaleko po prawej skierowany na flagę.

Znika flaga po prawej stronie.

Tura 2 Legion:
Deathstalker ściąga dwóch PBH reszta breakuje.
Lilo feat i strzela do Rhino na górce z wbitym czarem, jakieś chore rzuty i 15 kratek wbite.
Pierwsza Ravagora zostawia na 3 tego Rhino i drugim strzałem wbija znowu jakiś chory dmg drugiemu Rhino obok.
Druga Ravagora sprowadza tego do paru kratek i drugim strzałem wbija całę 2 dmg Rhinosowi obok Xerxisa (Xerxis i 2 Rhino podpalone).
Archangel robi ride by attack, kula 2 strzały, którymi dobija oba Rhinosy na górce. Strzał z feata wbija 5 dmg następnemu Rhino. Na koniec ucieka do tyłu.
Stridersi robią combine 8 osobowy w Rhinosa i wbijają jakieś średnie obrażenia.

Tura 2 Skorne:
Nic nie gaśnie, jeden Rhino dostaje 5 dmg z podpalenia.
Rhino z wbitymi 2 obrażeniami biegnie contestować flagę po lewej.
Dwa Rhino biegną btb ze środkową flagą, tak, by Xerxis mógł dominować i się choć trochę schować za nimi.
Gladiator rzuca rash na Rhino i podchodzi 4" w stronę środkowej flagi.
Rhino z rashem szarżuje Deathstalkera i po drugim ataku dopiero posyła go do piachu.
Paingiversi zdali cmd.
Aptimus biegnie zaangażować w walkę drugą deathstalkerke, ale brakło jakieś 0,5".

Tura 3 Legion:
Lilo czar w Rhino przy lewej fladze i znowu chore rzuty na dmg.
Ravagora strzala do tego Rhino i go killuje przy okazji cotroluje flagę po lewej.
Druga Ravagora szarżuje w Rhino przy środkowej fladze, pudłuje dwa ataki, ale wbija trochę dmg.
Arangel podchodzi, ma w melee 3 Rhinosy i zabija dwa. W 3 leci jeden atak, ale mało wbija.
Stridersi robią combined w Xerxisa, trasfer leci w Rhino.
Deathstalker zabija 1 PBH drugiego pudłuje :D

Tura 3 Skorne:
Rhino, który zabił Stalkerke frenzuje i wbija 6dmg w Garganta.
Xerxis feat, combo w Ravagore przy Archangelu, teraz ja mam chory dmg typu 6,6,5. Dodatkowe 2 ataki zabijają Ravagorę i jeszcze jeden wbija 6dmg w Archangela.
Gladiator rash na siebie i z enragem wpada w Garganta i ostatnim atakiem go zabija (1 atak spudłował o 1 oczko, 11 DEFa to jednak dużo :D).
Aptimus z 3 soulami szarżuje Ravagorę przy lewej fladze, rzut na szarżowym 6,6,6,2 więc pół Ravagory spada, potem trafia jeszcze 2 atakami z 3 dokupionych i wbija dodatkowe 5dmg.
Gladiator controluje flagę, więc 1CP dla mnie.

Tura 4 Legion:
Lilo zastrzeliła Aptimusa i wbiła parę kratek Xerxisowi.
Stridersi robią znowu combined w Xerxisa znowu 4-5 dmg wbite.
Ravagora szarża w Xerxisa i ten po 1 transferze zostaje na 4 hp, wiec Stalkerka nie może go dobić :)
Pasterka szarżuej Xerxisa, trafia od 10, ale nie przebija pancerza.
Stalkerka idzie controlować flagę.

Tura 4 Skorne:
Gladiator z rashem dobija Ravagorę.
Xerxis podchodzi btb do flagi zabija pasterke, dominuje. 5-2CP


Takie tam oczywiste wnioski:
Archangel wiadomo, lepsza kolejna Ravagora + choćby Scythean + jeszcze coś za 2ap.
U mnie strata paingiverów = śmierć tej rospiski :D To że Striderka nie zabiła ostatniego paingivera to mega fart i w konsekwencji śmierć garganta. Xerxisa na koniec też źle ustawiłem ,bo Ravagora szarżowała mi w plecy a spokojnie mogła we front arc, dzięki Bogu ma 5 mata, wiec i tak boostowała i by w sumie wszystko trafiła.
<<

Koza

Avatar użytkownika

Posty: 1781

Dołączył(a): wtorek, 19 lutego 2013, 20:32

Frakcja: Circle Orboros

Post czwartek, 26 grudnia 2013, 20:07

Re: Xerxis vs eeLich

Myślałeś nad kombinacją rhinosów i archidonów? Przyspieszyłyby nieco rozpę a z powem 20 klepią solidnie, tylko szkoda, że tramplować nie mogą :/
<<

Gift

Avatar użytkownika

MultiTroll

Posty: 7266

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 08:01

Frakcja: Skorne

Post czwartek, 26 grudnia 2013, 20:13

Re: Xerxis vs eeLich

w sumie nie wiem jak to na stole wygladało i czemu tych 2 PG przeżyło turę feata, no ale imo archaniol i tak tutaj pokozaczył ale szczerze mówiąć srednio go tutaj widz,e a i on to ravagorta scythean i jeden pkt na szczescie nie kosztuje 21, poza tym widzę że fajna gra spodziewałem się takiego rezultatu ale hmmm szybciej ;)
<<

SebaJ-bie

Posty: 124

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 21:04

Frakcja: Skorne

Post czwartek, 26 grudnia 2013, 21:38

Re: Xerxis vs eeLich

Może kilka słów ode mnie bo gierka faktycznie spoko rozpa batona ciekawa :) nie będę się rozpisywał za dużo bo baton prawie wszysto opisał ale:
Co poszło nie tak:
1.Strider solo przez 2 tury nie umie trafić 1 paingiwera WTF !
2.w 3 turze wydaje mi sie zrobiłem spory błąd bo wiedząc ze na pewno batoniasty mi rozpitoli garganta i ravagore wyskoczyłem na gołe klaty co sie okazło baton ma klate zarośnieta jak baranie jaja i mi przypitolił, po większym zastanowieniu trzeba było jednak jeszcze jedna ture oddac salwe i ze 2 bestyjki poskładac, myśle ze by było wtedy na + dla mnie
AD1. WTF WTF !!!!!!!!!
AD2. Baton weź tą klate zgol
Następna strona

Powrót do Raporty z gier

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron