FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Videoraporty.

<<

Blaze

Post czwartek, 16 kwietnia 2015, 11:16

Re: Videoraporty.

Według mnie najlepsze batrepy robią miniwargaming, szkoda że każą sobie płacić za subskrypcje na stronie bo na youtubie wszystkie już obejrzałem :(
<<

Encaitar

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post czwartek, 16 kwietnia 2015, 12:08

Blaze napisał(a):Według mnie najlepsze batrepy robią miniwargaming, szkoda że każą sobie płacić za subskrypcje na stronie bo na youtubie wszystkie już obejrzałem :(

Niestety wartość dydaktyczna tych raportów jest znikoma. Czasem sadzą tam takie numery, że żal patrzeć.

Ja polecam Advanced Maneuvers jeśli chodzi o raporty z komentarzem bo trzymają jakiś poziom (różny, czasem również żenujący), a tak to niestety tylko video z turniejów.
<<

Kruk

Frakcja: Legion of Everblight

Post czwartek, 16 kwietnia 2015, 13:59

Blaze napisał(a):Według mnie najlepsze batrepy robią miniwargaming, szkoda że każą sobie płacić za subskrypcje na stronie bo na youtubie wszystkie już obejrzałem :(

To najgorsze batrepy o jakie można prosić ;) Zbierałem do kupy wszystkie możliwe batrepy z YT dla skorne'a i właśnie MWG wszystkie zostały odrzucone. Upierdliwa praca kamery, masa błędów i to podstawowych, ale i nawet totalnie złe jeśli nie wręcz idiotyczne interpretacje zasad. Nie wspominam o "poziomie" gry tamtejszych graczy, gdzie skill kuleje co nie miara. AdvancedManeuvers mają bardzo fajnie zedytowane batrepy, stosunkowo bez większych baboli. Podobnie L2WARGAME i WARMA STREAM które nagrywaja też niektóre turnieje.
<<

Blaze

Post czwartek, 16 kwietnia 2015, 14:23

Mi chodzi raczej o jakosc nagran i przejzystosc a ta jest znacznie lepsza niz np w wspomnianym advanced man... Jezeli chodzi o bledy i skilla to nie oceniam bo dopiero zaczynam gre w wmke i duzo rzeczy nie dostrzegam.
<<

Kruk

Frakcja: Legion of Everblight

Post czwartek, 16 kwietnia 2015, 14:41

Blaze napisał(a):Mi chodzi raczej o jakosc nagran i przejzystosc a ta jest znacznie lepsza niz np w wspomnianym advanced man... Jezeli chodzi o bledy i skilla to nie oceniam bo dopiero zaczynam gre w wmke i duzo rzeczy nie dostrzegam.

Co rozumiesz przez przejrzystość? W nagranich MWG przez prace kamery praktycznie zawsze nie widać tego co sie chce, gdzie co jest na stole, tylko walną jedną scenke i oh, będzie jatka bo będziem rzucać koścmi! Mają nawyk z nagrań z warhammera. Edukacyjne dno i tyle ;). Jesteś pewien, ze nie oglądałeś kanału AM przypadkiem w jakości 144p :P ?
<<

Blaze

Post czwartek, 16 kwietnia 2015, 15:07

Kruk napisał(a):
Blaze napisał(a):Mi chodzi raczej o jakosc nagran i przejzystosc a ta jest znacznie lepsza niz np w wspomnianym advanced man... Jezeli chodzi o bledy i skilla to nie oceniam bo dopiero zaczynam gre w wmke i duzo rzeczy nie dostrzegam.

Co rozumiesz przez przejrzystość? W nagranich MWG przez prace kamery praktycznie zawsze nie widać tego co sie chce, gdzie co jest na stole, tylko walną jedną scenke i oh, będzie jatka bo będziem rzucać koścmi! Mają nawyk z nagrań z warhammera. Edukacyjne dno i tyle ;). Jesteś pewien, ze nie oglądałeś kanału AM przypadkiem w jakości 144p :P ?

Chodzi mi o przejzystosc taka jak np w nagraniach wargamergirl gdzie jest zblizenie na obszary stołu, i akcja jest bardziej dynamiczna a tak patrzysz komus na rece i musisz sie wpatrywac jakie unity przesuwa itp. Moze czepiam sie ale kazdy lubi co innego. Tam czujesz ze ogladasz film a nie skupiasz sie ze ludzie turlaja kostki ktorych nie widzisz i nie jestes w srodku akcji.
<<

Cyel

Frakcja: Grymkin

Post czwartek, 16 kwietnia 2015, 17:47

Ja lubię Advanced maneuvers, bo generalnie wolę raporty (również te pisane) w których gracze dzielą się swoim tokiem myślenia podczas gry i widzę nie tylko to co robią, ale też dowiaduję się czemu chcą to zrobić (i jak oceniają tego rezultaty). Brzmi to bardziej, jakby kumpel opowiadał Ci o swojej ciekawej bitwie, niż po prostu ktoś raportował krok po kroku suche fakty. Np wolę poczytać te raporty : http://privateerpressforums.com/showthr ... ports-2015 aniżeli coś takiego : http://combosmite.com/2015/04/06/podcas ... #more-8167 (nuuuudy!)

Gift napisał(a):
ad2 Advanced Maneuvers armie pomalowane ale tak sobie

Akurat w tej kwestii nigdy nie byłem wybredny i choć podziwiam piękne armie to zawsze najbardziej dla mnie liczyło się, że gracz ma armię pomalowaną w ogóle. Różni ludzie mają różne umiejętności, ale ważne, że ktoś się stara tak jak umie by nie grać niepomalowanymi.
<<

SnoopJon-EpicBart

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post piątek, 17 kwietnia 2015, 22:03

Jeśli chodzi o pom to przeglądałem coś takiego

http://privateerpressforums.com/showthr ... o-Database
Ostatnio edytowano sobota, 12 marca 2016, 17:16 przez SnoopJon-EpicBart, łącznie edytowano 1 raz
Ozło napisał(a):Bartollo nie montador
<<

Xeranik

Frakcja: Trollbloods

Post piątek, 11 marca 2016, 12:19

<<

Fryta

Post czwartek, 14 lipca 2016, 11:58

Warrroom-pl : https://www.youtube.com/channel/UCF1cZ7 ... niOs9Ygilg (Battle reporty z polskich turniejów)
<<

Lenczek

Post czwartek, 14 lipca 2016, 13:37

leci SUB :D
<<

Cyel

Post niedziela, 7 sierpnia 2016, 12:15

Przy jakości GaG wszystko się chowa oO Nic dziwnego, że mają tyle wyświetleń. Nowoedycyjny raport, same zdjęcia to cudo, eye candy... https://www.youtube.com/watch?v=0aUAbYbI8-M&t=667s
<<

Kevin

Post niedziela, 7 sierpnia 2016, 12:21

Problemem jest tylko francuski :)
"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"
ObrazekObrazek
<<

Cyel

Post niedziela, 7 sierpnia 2016, 12:30

Może nie dla każdego ;)
<<

MJ

Frakcja: Mercenaries

Post niedziela, 7 sierpnia 2016, 14:34

Jak już tyle wysiłku włożyli w odpicowanie tych raportów to mogli się chociaż pokusić o dodanie angielskich napisów :P
Obrazek
My chief inclusions in a Constance Blaize list are Constance and regret.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Raporty z gier