[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
WARMACHINA • Zobacz temat - Nieumarłych przygód kilka
FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Nieumarłych przygód kilka

<<

MJ

Avatar użytkownika

Posty: 901

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 20:59

Lokalizacja: Bydgoszcz

Frakcja: Mercenaries

Post wtorek, 22 lipca 2014, 13:52

Re: Nieumarłych przygód kilka

<<

Krissos

Avatar użytkownika

Posty: 1593

Dołączył(a): środa, 13 marca 2013, 22:11

Lokalizacja: Tri City Best City

Frakcja: Cryx

Post wtorek, 22 lipca 2014, 14:05

Re: Nieumarłych przygód kilka

Dzięki za radę i zainteresowanie Orkish ;) szkoda, że nie dostaliśmy was w drugiej :P

Tak więc drugi dzień DTMów.
Wstaliśmy na lekkim kacu, a jako, że na lekkim kacu wygrywa się turnieje to do boju!
Nie mieliśmy ochoty się za bardzo spinać drugiego dnia ( w końcu nie gramy o pierwsze miejsce :P) no ale wyszło trochę słabo.

IV Gra
PeterO, Epik i... no właśnie nieobecny Jasiek.
Szkoda dla przeciwników, mieli bardzo spore szanse na wygraną, choć pewnie gdyby Jasiek grał to paringi wyglądałyby inaczej. Parujemy się tak, że Jaśka dostaje ja, chłopaki mówią, że dostaje autowina, a ja odpaliłem Jankowi zegar, stwierdziłem, że jak chłopak przyjdzie, to zagramy, z karą dla niego, ale zawsze. W tym czasie zrobiłem sobie kawkę i szukałem jakiegos papu, patrzyłem trochę na różne stoły i jakoś ten czas minął. W międzyczasie Zaylek zarzuca Baldurowi gatecrashera i feat na twarz co kończy się rozstrzelaniem. Kopułowi idzie gorzej i gra kończy się 2:1 dla nas.

V Gra
Jak każdy wie, w wyniku błędu przy wprowadzaniu wyników zostajemy dziwnie sparowani z teamem, który ma 2:2, byliśmy święcie przekonani, że zagramy ze Suabymi Graczami i po przyjacielsku wklepiemy im na szybciocha :P (pozdro Domin) a tu psikus. Dostajemy Team Sculla.

Nie wiem teraz jak powinno to wyglądać, ale Melfist informuje nas, że zlokowany. Myslałem, że to zagranie fair play i tak sie powinno robić, ba, że jest obowiązek, a tu chłopaki z drużyny mówią, mu, że nie powinien tak się sprzedawać. Dziwne to trochę, więc pytam ja "czy macie jakieś inne loki?" i dostaje info, że PoM ma tylko jedno rozpę ze sobą na turnieju :/ przykra sprawa, czy zachować się mamy jak uje i wziąć autowina? Czy pozwolić komuś po raz piąty grać Harbringerką. Proponuje przeciwnikom w imieniu zespołu, że zgodzimy się na taką gre, pod warunkiem, że my wybierzemy wszystkie paringi. Enacinator (tak sie pisze?) stwierdza, że zdobędzie modele do drugiej rozpy i parujemy się normalnie. Ja dostaje PoM. Wygrywam rzut i zaczynam. W momencie kiedy przeciwnik pożycza figsy ja się powoli rozstawiam, rostawiam scenariusz, szykuje kości i puszczam przeciwnikowi zegar, co prawda zaczyna z opóźnieneim, ale nie sądzę, żeby aż tak dużym, szczególnie z rozpą gdzie ma jeden 12 osobowy oddział, a ja mam prawie 50 modeli. Koniec końców gra szła dość wyrównanie. Choć ja zapomniałem o paru rzeczach a przeciwnik trafił mi 4 raiderki na 9tkach w pierwszej turze. Było trochę czepiania się, nie będę się kłócił czy słusznego, ale jak słyszałem, że coś jest nielegalne bo nie miałem korytarze na szarże, to cofałem model i nic nie robiłem. Gramy dalej. Ostatecznie przeciwnik przegrywa na czas. Choć mi też zostają ostatnie sekundy (prawie minuta) choć sądzę, że gdybym miał większą przewagę czasową po prostu zabiłbym ostatniego Jacka przeciwnika (miałem jeszcze 4 bejnów) i dorzucił drugiego kurczaka do denayowania flagi to i tak i tak wygrałbym na punkty.

Gre kończymy jako team 2:1 graty dla Melfista.

Dorobiliśmy się 4 zwycięstw, z czego jedno, przykro mówić, zawdzięczamy niedyspozycyjności Jaśka.

Sądzę, że graliśmy dobrze, skopaliśmy ostro tylko jeden paring i jako drużyna mogliśmy zagrać o podium. Kopuł był w szczytowej formie, jak ugrywałem swoje dobre MU, zabrakło trochę szczęścia i doszło trochę szczęścia, mogło być lepiej, mogło być gorzej na pewno pojedziemy na jakiś większy turniej za niedługo zrobić trochę zamieszania i pokazać, że nowi z trójmiasta nie dadzą się czołówce we własnym sosie kąpać ;)
<<

Torres

Avatar użytkownika

Posty: 5287

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 10:37

Lokalizacja: Warszawa

Frakcja: Cygnar

Post wtorek, 22 lipca 2014, 14:27

Re: Nieumarłych przygód kilka

Drużyna Melfista (!) szła 3-1 po czterech rundach. W dół sparowało właśnie Suabych Graczy (trafiliśmy na nich my :P).

Raport bardzo ciekawy. Oglądałem Twoją ostatnią bitwę i rzeczywiście emocji było sporo.
<<

kondzioro

Posty: 1370

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 18:56

Frakcja: Cryx

Post wtorek, 22 lipca 2014, 17:27

Re: Nieumarłych przygód kilka

Gratulacje wyniku :)
Ja mam takie pytanie: czemu pod pSkarre akurat Slayer?
<<

Krissos

Avatar użytkownika

Posty: 1593

Dołączył(a): środa, 13 marca 2013, 22:11

Lokalizacja: Tri City Best City

Frakcja: Cryx

Post wtorek, 22 lipca 2014, 20:53

Re: Nieumarłych przygód kilka

Slayer gral z nia pierwszy raz ;) w zalozeniu ciezki jack moze rzucac, ma 6 speeda, 3 initiale i gra to swietnie z featem i dark guidance, a przynajmniej lepiej niz 2 helldivery, ktore nigdy mi sie nie przydaly do niczego.
<<

Orkish

Avatar użytkownika

Posty: 859

Dołączył(a): wtorek, 19 lutego 2013, 01:16

Lokalizacja: Ursynów

Frakcja: Cryx

Post wtorek, 22 lipca 2014, 21:35

Re: Nieumarłych przygód kilka

Jak dla mnie to najlepsze połączenie to helldiver i deathripper.

Helldiver jest super, zabiłem nim już kilkunastu casterów i nawet stormwalla :) Helldiver zawsze daje dodatkowe opcje.

deathripper pozwala rzucić
-backlasha (presja damage'a w castera przeciwnika każe oponentowi grać bardziej defensywnie, dzięki temu traci się mniej piechoty)
-hellfire'a (opcja CK lub pozbycia się upierdliwego solosa)
-bloodraine'a (zabijanie gwardii z iron fleshem, zelotów pod minifeatem, lekkiej piechoty w shieldwallu)

Ale slayer też może działać :)
Tak. Pozjadałem wszystkie rozumy.
<<

Krissos

Avatar użytkownika

Posty: 1593

Dołączył(a): środa, 13 marca 2013, 22:11

Lokalizacja: Tri City Best City

Frakcja: Cryx

Post wtorek, 12 sierpnia 2014, 20:29

Re: Nieumarłych przygód kilka

Byłem na masterze... no i tyle można by powiedzieć ;) ale dobra, jadymy jakąś relacje:

Warszawa, przyjezdzamy dzien wczesniej pozno w nocy do mojego brata i wypijamy baniaczek carlo rossi (moja i bratowa raczej nie chcialy czystej) i kladziemy sie spac kolo pierwszej. Rano stwierdzamy, ze dzielnica przypomina bardzo obrzeza gdanska ;) zielono, ladnie, nu ale jadym kopac tylki. Wpadam do sali i troche... lekkie rozczarowanie, jak dotad bylem tylko na DTMach i moze nie uczciwie porownywac te turnieje, ale jak to wszyscy okreslaja na okolo, turniej bylo czuc raczej duzym lokalem, powaznie myslalem ze sama warszawa ma wiecej graczy niz ekipa ktora sie pojawila. No ale mozna bylo zagrac z topowymi graczami wiec go ;)

Na turniej zabralem ogranego Gaspiego i w teorii dobra rozpe Skarry:

System: Warmachine
Faction: Cryx
Casters: 1/1
Points: 50/50
Lich Lord Asphyxious (*6pts)
* Deathripper (4pts)
* Deathripper (4pts)
* Skarlock Thrall (2pts)
Bane Knights (Leader and 9 Grunts) (10pts)
Bane Thralls (Leader and 9 Grunts) (8pts)
* Bane Thrall Officer & Standard (3pts)
Bile Thralls (Leader and 5 Grunts) (5pts)
Satyxis Raiders (Leader and 9 Grunts) (8pts)
* Satyxis Raider Sea Witch (2pts)
Bane Lord Tartarus (4pts)
Gorman di Wulfe, Rogue Alchemist (2pts)
Satyxis Raider Captain (2pts)
Warwitch Siren (2pts)

System: Warmachine
Faction: Cryx
Casters: 1/1
Points: 50/50
Pirate Queen Skarre (*6pts)
* Deathripper (4pts)
* Helldiver (3pts)
* Skarlock Thrall (2pts)
Bane Knights (Leader and 9 Grunts) (10pts)
Bane Riders (Leader and 4 Grunts) (11pts)
Necrosurgeon & 3 Stitch Thralls (2pts)
Satyxis Blood Witches (Leader and 9 Grunts) (6pts)
* Satyxis Blood Hag (2pts)
Aiakos, Scourge of Meredius (3pts)
* Stalker (4pts)
Darragh Wrathe (4pts)
General Gerlak Slaughterborn (3pts)
Warwitch Siren (2pts)

Nie wiem czemu bylem przekonany ze raidersi bija jak bejny... bo chyba niby tak jest? Moze powininem to napisac na koncu, ale czulem straszny brak w porownaniu z 13 walnieciami oddzialu ze stealthem i Thoughem, ktory moze liczyc na spiki i obnizac armora o 2. No ale potestowałem i wiem, że kawaleria przede wszytkim wymaga ogrania.

I Gra
Max i jego POM

Nie pamiętam nawet z czym grałem, ale ja wziąłem Gaspiego, który wydaje mi się naturalnym wyborem na PoM, rozpa przeciwnika miała 3 miękie oddziały przez które z problemami przegryzłem się w ciągu gry i miałem sporo BT jeszcze do dyspozycji, ale okazali sie niepotrzebni bo gorman po cichutku przez 2 tury dorwał ciężkiego Jacka i zaczął go blindować. Wygrałem na attrition, feata użyłem żeby dobić drugiego jacka ze strefy którą chciałem dominować, oczywiście wystarcyło dwóch, więć reszta się rozpłyneła (mega zmarnowałem tego feata) wygrana 5:0. Śmieszna gra, przeciwnik znał moja armie lepiej od swojej, wiedział jakie mam staty a nie znał swoich ;)

II Gra
Zgubens i piep.. Legion

Nie Znoszę Legionu, właśnie w tej grze okzałao się, że rozpa na LoE, cyrkiel i trole nie spełnia swojej roli, eLilo nie znam (ahhh te moje ogranie), ale jak dziś o tym myślę, to widzę jak mogłem zagrać inaczej. To była pierwsza gra na tym turnieju gdzie odpaliłem feata defensywnie i niestety nie ostatnia, co kosztowało mnie gre. Przestraszyłem sie tury feata przeciwnika, a powinienem przytrzymać jeszcze turę swojego. Na szczęście zacząłem grać na punkty, nie dla zwycięstwa (wiedziałem, że przegrałem już po drugiej turze) ale poważnie chciałem przyfarmić trochę CPków. Gra kończy się 3:5.

III Gra
Artein i Trolle

Wystawiam Skarre na Grimma, czytałem już opis tej gry Arteina ;) ja odebrałem ja trochę inaczej. Z trolami też nie grałem za dużo, ale w tej grze trochę skorzystałem z feata skarry (i tak odpaliłem za wcześnie). W jego pierwszej turze nie może zabić babci (chwała torukowi, że nie było dupo zniosów) co oznacza marte trole w mojej drugiej i tak wiche zabijają prawie cały oddział (jakichs 4ech padło z deathstrike'a) i juz czuje sie pewnie. W turze feata (chyba?) pygi nie robia prawie nic konikom, a w kolejnej ginął od gerlaka. Ogólnie znów konie nie zrobiły nic :/ wystawiam ich za bardzo z przodu i nie umiem zagrać z featem. Koniec koncow dominowałem te gre, zapomniełem co prawda 2 razy o Aiakosie, co bardzo by pomogło, ale w pewnym momencie przeciwnik nie miałby co zrobić aby uchronić się przed CK, ba zfailowałem 2 zboostowane hellfire i szarże Darragha co już powinno ustawic mi gre, ale nie pudło, pudło, myslalem ze przeciwnik odplaci sie CK, ale na szczescie nie zdecydowal sie na wejsce swoim casterem w mojego, ani na moje szczescie na ucieczke. Win przez CK zero CP.

Więcej wkrótce
<<

Krissos

Avatar użytkownika

Posty: 1593

Dołączył(a): środa, 13 marca 2013, 22:11

Lokalizacja: Tri City Best City

Frakcja: Cryx

Post wtorek, 16 września 2014, 12:09

Re: Nieumarłych przygód kilka

Koniec końców zapomniałem opisać 2gi dzień, choć opisywać nie ma co tak do końca :P liczyłem na choć jednego wina, a dostałem Fafla i Orkisha grających casterami których nie widziałem nigdy wcześniej. Dwa razy w tube, ale byłem z mastera bardzo zadowolny (MAM MONETE HAHA!)

Dziś pisze bo myśle o SoloMasterze w Szczyrku. 3 listy (których nikt nigdzie nie kazał zgłaszać) i wyzwanie na dość dużą skalę, dobra rozgrzewka przed rozpoczęciem nowego sezonu.

Myślę dziś o takim składzie casterów:
pSkarra
eLich
pDenny

pDenny strzelająca na mercach bardzo mi się spodobała po ostatnim lokalu, koniec konców nie da się przed nią zasłonić w wielu wypadkach, więc jeżeli zostaniesz na goło bez furii/foca to zostaniesz odstrzelony w drugiej/trzeciej turze, ale do stołu sprowadza ponadto kontrole i solidna możliwość grania na scenariusz. Ale ma wyraźne problemy z trolami, PoMem i specyficznym khadorem, pewnie też znalazłyby się inne kiepskie MU ale na razie o nich nie myśle.

Skarra będzie jechać raczej na solidnego kopa z witchkami i dwoma odziałami bejnów. Gdybym miał soulhunterów wystawiłbym się na podwójna cave, ale po ostatnich doświadczneiach stwierdzam, że przy dużej różnicy prędkości feat staje się bardzo trudny do użycia i cała armia nie korzysta z niego tak jak powinna.

eLich grany klasycznie, Bejny, Tartarus, Rajderki.

Ogólnie trochę mnie niepokoi 3listowy format. Sprawia, że wybranie listy będzie strasznym problemem, według mnie szczególnie dla cryxu, ponieważ nikt nie lubi tego MU i każdy myśli co przeciw temu wystawić już w momencie tworzenia list. Martwi mnie fakt, że jak już kiedyś pisałem Skarra i Gaspi w moim odczuciu robią podobne rzeczy. Wydaje mi się, że powinienem zbudować listę skarry trochę inaczej, żeby dobrze kontrować Legion i CO (a może też i khador?) ale w takim razie co wystawić? a może wcale zrezygnować ze Skarry i wziąć Vinniego oczekując, że nikt nie uwierzy, że mógłbym tym casterem zagrać.
<<

melfist

Avatar użytkownika

Posty: 1605

Dołączył(a): wtorek, 19 lutego 2013, 00:19

Lokalizacja: Warszawa

Frakcja: Cryx

Post środa, 17 września 2014, 13:33

Re: Nieumarłych przygód kilka

Ja tez myslalem o vinnim, ale czy skara nie radzi sobie poprostu lepiej ?
<<

kondzioro

Posty: 1370

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 18:56

Frakcja: Cryx

Post środa, 17 września 2014, 14:11

Re: Nieumarłych przygód kilka

Ja w takim formacie na pewno wziąłbym 3Gorka. Jest on bardzo bardzo uniwersalny sam w sobie, co pozwala na akcję pt. nie wiem co wziąć to biorę Gorka. Do tego dzięki zagrożeniu przez swoją featową asasynację może zmusić przeciwnika do wybrania innego castera. Bo miękcy mają bardzo ciężką grę jeżeli nie mają techa anty czarowego. No i patrząc na to z tej strony to z reguły dobrzy casterzy na Cryx są właśnie miękcy (oczywko pHaley i tak ma to w dupie). Może Ci to pozwolić na uzyskanie pewnej przewagi w momencie samego parowania. Do tego ludzie nie są jeszcze do końca z nim ograni, a w mojej opinii dołącza on do naszych powerhousów.

I jeszcze jedno moje spostrzeżenie co do pDeneghry. Ja pDeneghrą grałem od groma i jak masz problemy z Trollami to pewnie masz problemy z wysokim armem. W tym miejscu bym wydał nawet same 5 punktów na małe McThralle plus Necrosurgeona. Żywe ciała masz i tak, bo masz strzelców. A te McThralle biją pod Deneghrą jak siemasz, mają strasznie duży threat range i praktycznie nic nie kosztują. A Trolle nie mają jak wyjąć poza blastami Necrosurgeona.
<<

Krissos

Avatar użytkownika

Posty: 1593

Dołączył(a): środa, 13 marca 2013, 22:11

Lokalizacja: Tri City Best City

Frakcja: Cryx

Post środa, 17 września 2014, 15:10

Re: Nieumarłych przygód kilka

Problem z trolami bardziej polega na "wardersach" i though, a nie mam za bardzo miejsca na Babcie z denny, tzn nie chce mi się jej brać przeciw trolom, kiedy czysto teoretycznie mogę wziąć pSkarre, ALE ostatnio pSkarra nie przegryzła się przez wardersów głównie z powodu niewłaściwego odpalenia feata. Dlatego sądze, że nie będę miał problemów z trolami taką Denny jaką chce złożyć, bo chce grać na scenariusz.

Warwitch Deneghra (*5pts)
* Deathripper (4pts)
* Deathripper (4pts)
* Skarlock Thrall (2pts)
Croe's Cutthroats (Croe and 9 Grunts) (10pts)
Cylena Raefyll & Nyss Hunters (Cylena and 9 Grunts) (10pts)
Sea Dog Crew (Leader and 9 Grunts) (8pts)
* Mr. Walls Sea Dog Crew Quartermaster (2pts)
The Withershadow Combine (5pts)
Lord Rockbottom (2pts)
Master Gunner Dougal MacNaile (2pts)
Pistol Wraith (3pts)
Pistol Wraith (3pts)

Widziałem twoją rozpę Kondzioro i kminie jak to ma działać, ale wolę postawić na coś takiego. Masa możliwości zasadzenia zdupocasterkilla, ale także położenia dużego nacisku na armie przeciwnika.
<<

Kat

Avatar użytkownika

Posty: 7473

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 02:56

Lokalizacja: D-ca

Post środa, 17 września 2014, 15:45

Re: Nieumarłych przygód kilka

cuttroatsi swietnie sobie radza z trolami :) nie widze problemu ;)
<<

Krissos

Avatar użytkownika

Posty: 1593

Dołączył(a): środa, 13 marca 2013, 22:11

Lokalizacja: Tri City Best City

Frakcja: Cryx

Post piątek, 19 września 2014, 10:49

Re: Nieumarłych przygód kilka

Kurde, mam od jakiegoś czasu 3Gorka i tak po ostatnim twoim poście kondzioro myśle o nim bardzo na poważnie. Nie zdążyłem nim zagrać i nie mam do końca modeli które chciałbym z nim zagrać, ALE może coś takiego:

Goreshade, Lord of Ruin (*5pts)
* Deathripper (4pts)
* Stalker (4pts)
* Stalker (4pts)
* Skarlock Thrall (2pts)
Bane Riders (Leader and 4 Grunts) (11pts)
Mechanithralls (Leader and 9 Grunts) (5pts)
* 1 Brute Thrall (1pts)
Necrosurgeon & 3 Stitch Thralls (2pts)
Satyxis Blood Witches (Leader and 9 Grunts) (6pts)
* Satyxis Blood Hag (2pts)
Satyxis Raiders (Leader and 9 Grunts) (8pts)
* Satyxis Raider Sea Witch (2pts)
Saxon Orrik (2pts)
Warwitch Siren (2pts)

Albo kapitanke zamiast saxona? Niezłym pomysłem wydaja mi sie tez bile thralle z nim, mysle za sa przerazajacy ze stealthem :P
Ale tak szczerze to nie wiem jak nim grac, wyglada mi to tak jaby pasowal do niego wybitnie deathjack, ponadto przy takiej ilosci upkeepow moze coven by pasował? A z drugiej strony MUSI mieć jakąś tanią piechotę do feata.

W tej rozpie ma to działać tak, Thralle i witche screenują, raiderki flankują z jednej strony, kawaleria z drugiej . W 3ciej optymalnie idzie feat, przy takiej ilosci modeli powininem moc upozycjonowac castera na CK w kolejnej turze raczej bez problemu.
<<

Kat

Avatar użytkownika

Posty: 7473

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 02:56

Lokalizacja: D-ca

Post piątek, 19 września 2014, 10:55

Re: Nieumarłych przygód kilka

czemu nie bierzesz scrapthralli ?:P za 2 pkt masz 6 gosci pod feata ;) deal idealny :) wywaliłbym jednego stalkera i tak tego karmic nie bedziesz bo i czym a zostaje 4 pkt ;) akurat na kapitanke i dwa razy scrapy a do tego witche mozna zmniejszyć i znów mamy dwa punkty na coś ciekawego :)
<<

Krissos

Avatar użytkownika

Posty: 1593

Dołączył(a): środa, 13 marca 2013, 22:11

Lokalizacja: Tri City Best City

Frakcja: Cryx

Post piątek, 19 września 2014, 11:43

Re: Nieumarłych przygód kilka

Scrap Thralle maja przezywalnosc ziemniaka w mcdonaldzie. Gina od jakiegokolwiek strzelania, a zawsze sa odstrzelone na poczatku, bu musza zostac odstrzelone, a wiche maja przezywalnosc zwiazana z minifeatem i (jezeli nie wezme bile'i) stealthem (ktorego mozna tez walnac na MCT) a ktorego szkoda na modele za 2 punkty, bo jest cos co moze chce go bardziej.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Cryx

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości