[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
WARMACHINA • Zobacz temat - I <3 Cygnar?
FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

I <3 Cygnar?

<<

Torres

Avatar użytkownika

Posty: 5287

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 10:37

Lokalizacja: Warszawa

Frakcja: Cygnar

Post piątek, 1 lipca 2016, 14:16

Re: I <3 Cygnar?

Niczego byś się nie nauczył bo zginąłem w jego drugiej turze (ja zaczynałem). Ustawił castera poza zasięgiem Caine'a i tyle. 19" to mało w porównaniu do tego co potrafią wyciągnąć inni dowódcy. Dlatego pisałem, że zastanawiam się nad porzuceniem planu CK i wywalenie pEiryss z rozpiski.

MoWów nie liczę jako piechoty. Pisałem o Winter Guardach :)
Z tego co pamiętam, od razu szedł w Shield Wallu. Niegłupie biorąc pod uwagę fakt, że miałem na tej flance Huntera i sporo Trencherów, którzy mimo wszystko mogą coś porobić Shocktrooperom.
<<

Ven

Avatar użytkownika

Posty: 1289

Dołączył(a): wtorek, 4 czerwca 2013, 10:03

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post piątek, 1 lipca 2016, 16:11

Re: I <3 Cygnar?

Troche przeraza mnie ten eCain. Gra jak orkiestra. Najwazniejszy tech na strzelanie- stealth i chmury? Omija z bazy. Piechota? Trick shot. Def? 9rata. Arm? Feat i reszta rozpiski. Tough/leczenie? Grevious Wounds.


Powinno byc tak, ze pCain jest lepszy na piechote a eCain na arm. A tak nie widze powodu brac pCaina...
<<

Torres

Avatar użytkownika

Posty: 5287

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 10:37

Lokalizacja: Warszawa

Frakcja: Cygnar

Post piątek, 1 lipca 2016, 16:19

Re: I <3 Cygnar?

Nie jest do końca tak pięknie. Składanie rozpiski pod eCaine'a to katorga. Mam jednak nadzieję, że w końcu uda mi się znaleźć coś, co będzie dla mnie idealne.

pCaine jest lepszy na PoM :) Niektóre rozpiski pod nim wyglądają naprawdę fajnie.
<<

Ven

Avatar użytkownika

Posty: 1289

Dołączył(a): wtorek, 4 czerwca 2013, 10:03

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post piątek, 1 lipca 2016, 17:05

Re: I <3 Cygnar?

Nie chodzi akurat tylko o Pom. Akurat bede tez gral CoO i staram sie z roznych perspektyw rozmawiac. Zreszta widzi sie co ludzoe piszą i po battle raportach czego sam dokonuje w grze. Ogolem, że wyklucza na ten moment bardzo dużo rozwiązań na raz. Nie zależnie co wezmiesz sam w sobie ma odpowiedź na wszystko.
<<

Herudaio

Avatar użytkownika

Posty: 3097

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 09:39

Lokalizacja: Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego

Frakcja: Khador

Post piątek, 1 lipca 2016, 17:30

Re: I <3 Cygnar?

@Torres mini feedback. Jak wrzucasz relacje to dobrze byłoby jednak dorzucić swoją listę do każdego posta. Czytanie dwóch paragrafów i potrzeba przewinięcia 4 stron wstecz tematu w poszukiwaniu rozpiski to udręka :) A z dokładnością do tego czyta się dobrze.
<<

Torres

Avatar użytkownika

Posty: 5287

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 10:37

Lokalizacja: Warszawa

Frakcja: Cygnar

Post piątek, 1 lipca 2016, 20:39

Re: I <3 Cygnar?

<<

Torres

Avatar użytkownika

Posty: 5287

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 10:37

Lokalizacja: Warszawa

Frakcja: Cygnar

Post sobota, 2 lipca 2016, 16:56

Re: I <3 Cygnar?

Kolejne dwie bitwy zagrałem z Shonsu. W obydwu przypadkach scenariuszem był Outlast.
Na pierwszy ogień poszła Babcia.
Wydaje mi się, że rozpiska wyglądała tak:

The Old Witch of Khador [+18]
- Scrapjack
- Devastator [14]
- Devastator [14]
- Behemoth [24]
Greylord Ternion [7]
Kayazy Eliminators [5]
Kayazy Eliminators [5]
Winter Guard Mortar Crew [5]
Widowmaker Marksman [4]
Kell Bailoch [5]
Winter Guard Mortar Crew [5]
Orin Midwinter, Rogue Inquisitor [5]

Ja wybrałem Maddox:

Major Beth Maddox [+30]
- Stormclad [18]
- Stormclad [18]
- Firefly [8]
Storm Lances (max) [20]
Storm Lances (max) [20]
Major Katherine Laddermore [8]
Journeyman Warcaster [4]
- Charger [9]

Wygrałem rzut, pobiegłem wszystkim do przodu. W swojej turze Shonsu też ruszył się agresywnie, zabił mi dwóch Lansjerów (Kto dał Kellowi Dead Shota?!) i postawił chmurę przed casterką, która odpaliła feata. Wymyśliłem diaboliczny plan i wprowadziłem go w życie.
Pobiegłem Firefly'em, żeby znalazł się w 5" od Babci. Brakowało mi jeszcze modelu, od którego mógłbym bezproblemowo odbijać błyskawice. Postawiłem więc jednego kawalerzystę w styku z Wiedźmą tak, żeby dupa konia znajdowała się w chmurze. Shonsu był tak miły, że zadał mu obrażenia, ale nie zabił. W tym momencie miałem łącznie pięć leapów (trzech kawalerzystów stojących 8" od końskiego zadka i dwa Stormclady) z siłą 12 przeciw casterce z Armem 14 i jednym Fociem. Pierwsze trzy rzuty wystarczyły żeby ją zabić. Wydaje mi się, że niejeden caster/warlock musi się bać takiej śmierci. Bądź co bądź zasięgi są całkiem spore (16"/18" na Stormcladach, 19" na kawalerii) a z nową mechaniką focusa ciężko się obronić przed ~10 tubami z siłą 12.

Na drugą grę Shonsu wyciągnął 3Butchera. Ponownie nie jestem do końca pewien jak ta rozpiska wyglądała, ale chyba jakoś tak:

Kommander Zoktavir, The Butcher Unleashed [+22]
- War Argus
- Juggernaut [12]
- Ruin [17]
- Devastator [14]
- Devastator [14]
Kayazy Eliminators [5]
Kayazy Eliminators [5]
Kell Bailoch [5]
Ogrun Bokur [5]
Ogrun Bokur [5]
Orin Midwinter, Rogue Inquisitor [5]
Winter Guard Mortar Crew [5]
Winter Guard Mortar Crew [5]

Wziąłem Karę; chociaż wiedziałem, że ta gra będzie mocno pod górkę:

Captain Kara Sloan [+28]
- Defender [16]
- Defender [16]
- Hunter [11]
- Hunter [11]
- Hunter [11]
- Hunter [11]
- Hunter [11]
- Firefly [8]
- Reinholdt, Gobber Speculator [4]
Ragman [4]

Znowu wygrałem rzut i wybrałem zaczynanie, co chyba było błędem. Ogólnie gra szła całkiem nieźle dla mnie. Udało mi się zniszczyć większość piechoty/solosów, Ruina oraz Juggera nie tracąc żadnego modelu. Potem eL Butcherro dolazł do walki i wczasy się skończyły. W turę zdmuchnęło mi trzy Huntery, Defendera i Ragmana. Co gorsza, Shonsu dostał dwa punkty a ja nie miałem za bardzo czym blokować scenariusza. Próbowałem zasadzić CK, ale Orsus został na dwóch kratkach i poddałem grę. Powinienem od początku szukać obrażeń na casterze. Gdybym zadał chociaż kilka punktów, Shonsu musiałby się dwa razy zastanowić zanim by posłał Butchera do walki.

Wnioski:

1. W rozpisce Kary Firefly i Ragman są bezużyteczni. Ciągnie mnie do tego, żeby wymienić ich na kolejnego Huntera (który jest moim ulubionym cygnarskim modelem). Oczywiście dużo lepszym pomysłem byłoby zaklejenie większej ilości dziur i wystawienie czegoś takiego:

Captain Kara Sloan [+28]
- Defender [16]
- Defender [16]
- Hunter [11]
- Hunter [11]
- Hunter [11]
- Hunter [11]
- Reinholdt, Gobber Speculator [4]
Gun Mage Captain Adept [5]
Trencher Infantry (min) [10]

Zastanawiam się nad ostatnimi ośmioma punktami. Mogę wrzucić kolejnego Kapitana i Anastasię lub dwóch snajperów kiedy już wyjdą. Tak czy inaczej; potrzebuję tej piechoty żeby mieć czym blokować scenariusze a Trencherzy się nadają do tego idealnie. Dodatkowo chmurki będą świetnie chroniły Karę.

2. eCaine wydaje mi się na razie słabszą wersją Kary. Co gorsza; próbowałem nim grać jak w MK2 a to prowadzi donikąd bo niestety nie zagraża już tak bardzo wrogim casterom. Jeśli już miałbym nim grać to chyba wybrałbym coś w tym stylu:

Captain Allister Caine [+27]
- Hunter [11]
- Hunter [11]
- Firefly [8]
- Reinholdt, Gobber Speculator [4]
Stormblade Infantry [10]
- Stormblade Infantry Officer & Standard [5]
- Stormblade Infantry Storm Gunner (3) [6]
Trencher Infantry (max) [16]
Journeyman Warcaster [4]
- Hunter [11]
Lady Aiyana & Master Holt [8]
- Captain Jonas Murdoch [4]
Rhupert Carvolo, Piper of Ord [4]

Na pewno nie jest to idealna wersja. Raczej początek czegoś nowego, nastawionego mocno na attrition. Jedenaście strzałów z siłą 18 robi wrażenie, szczególnie jak będą trafiały automatycznie dzięki Storm Gunnerowi z Fire for Effect. Trencherzy z Heightened Reflexes powinni ładnie chronić chmurkami resztę modeli. Allister trzyma Bullet Dodgera na sobie, bo innego celu nie ma (ewentualnie jamujący Firefly). Cała rozpiska jest autonomiczna. Nie potrzebuje wsparcia castera, co w przypadku eCaine'a jest cholernie ważne.

Zobaczymy co będzie dalej... Na razie czuję się jakbym zaczynał granie w WMH od początku. Muszę skupić się na dwóch casterach i cisnąć nimi jak najwięcej. Jednym z nich na pewno będzie Kara. Drugim? Chciałbym eStrykera, ale czekam na wyjście Gibbsa. Do tej pory pewnie będę męczył tego eCaine'a.
<<

Torres

Avatar użytkownika

Posty: 5287

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 10:37

Lokalizacja: Warszawa

Frakcja: Cygnar

Post środa, 27 lipca 2016, 18:22

Re: I <3 Cygnar?

Zagrałem pierwszy turniej w MK3. Skończyło się na 1-1. Wygrałem jeszcze grę z przeciwnikiem o imieniu Bye, ale nie chcę się tym chwalić bo wszyscy zaczną płakać, że Cygnar jest OłPi skoro miażdżę takich prosów.

Pierwszą grę zagrałem z Maxem i jego pBaldurem:

Baldur the Stonecleaver [+31]
- Wild Argus [7]
- Feral Warpwolf [18]
- Ghetorix [21]
Tharn Ravagers (max) [16]
- Tharn Ravager Chieftain [5]
Shifting Stones [3]
Warpborn Skinwalkers (max) [15]
- Warpborn Skinwalker Alpha [4]
Lord of the Feast [6]
Una the Falconer [4]
- Rottenhorn Griffon [7]

Ja wziąłem Nowe Oblicze Pijaka:

Captain Allister Caine [+27]
- Stormwall [39]
- Reinholdt, Gobber Speculator [4]
Rangers [9]
Storm Lances (max) [20]
Captain Arlan Strangewayes [4]
Journeyman Warcaster [4]
- Hunter [11]
Lanyssa Ryssyl, Nyss Sorceress [3]
Ragman [4]
Rhupert Carvolo, Piper of Ord [4]

Bardzo mi się podoba ta rozpiska. Ma bardzo mocne strzelanie i dodatkowo niezłą moc w walce wręcz.
Zagraliśmy Outflanka z nową nazwą.
Z tego co pamiętam ja zaczynałem i pobiegłem wszystkim na pałę do przodu. W swojej turze Max ruszył się dość ostrożnie do przodu i użył Feata. Niestety niewiele to dało bo po odpaleniu Overkilla ściągnąłem mu Ferala, Argusa i Unę (Trick Shotami). Ustawiłem się też tak (przegięte mierzenie!) żeby nie mógł mi wiele zrobić w odpowiedzi.
Pozostało mu wbiegnięcie wszystkim w walkę. Przy okazji zabił jednego czy dwóch kawalerzystów, ale nie wyglądało to różowo (szczególnie, że LotF nie zabił kawalerzysty, który dałby mu Token na zabicie Arlana i Ragmana po teleporcie za kolosa). Potem było już właściwie po ptakach. Na środku stołu był mały kocioł, Max zaczął punktować jedną strefę a ja wyczyściłem drugą i punktowałem tam. Niestety miałem dużo więcej na stole, dużo mocnego strzelania i spokojnie blokowałem scenariusz. Wygrałem 5-4, niemalże czyszcząc przy okazji stół.
Ciekawostki:
1. Max jest mega przyjemnym gościem, któremu żadne przekleństwo (nie pisząc już o obrażaniu przeciwnika) nie przeszłoby przez usta.
2. Jeden Ravager wytrzymał wszystko co na niego rzuciłem. Nie zabił go Hunter dwoma atakami, szarżująca Lanyssa, szarżujący Ranger a na koniec przetrzymał jeszcze strzał z Juniora... Czy jakoś tak.

Rozpiska jest bardzo fajna, ale trzeba uważać na scenariusz. Kolos musi iść tam, gdzie nie idzie cała reszta modeli.

Grę z Herudaio opiszę później. Powiem tylko tyle, że na stole spotkały się dwie najciekawsze rozpiski na świecie!
<<

Chomik

Posty: 3659

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 09:29

Frakcja: Trollbloods

Post środa, 27 lipca 2016, 20:00

Re: I <3 Cygnar?

O tak ;) Kara vs Ossrum :> brzmi jak istny szał ciał :P
Ludzie twierdzący że orboros jest broken cierpią na chroniczny zanik zdrowego rozsądku ;)
<<

Torres

Avatar użytkownika

Posty: 5287

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 10:37

Lokalizacja: Warszawa

Frakcja: Cygnar

Post środa, 27 lipca 2016, 20:18

Re: I <3 Cygnar?

Też tak myślałem. I właściwie niewiele się pomyliłem...
Mimo to jest sporo drobnych smaczków, które mogą sprawić, że ten pojedynek będzie całkiem ciekawy dla graczy. Dla obserwatorów raczej nie ;)
<<

Chomik

Posty: 3659

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 09:29

Frakcja: Trollbloods

Post środa, 27 lipca 2016, 21:23

Re: I <3 Cygnar?

To że dla graczy jest ciekawy to ja wiem :), nawet moje granie Bradigusem vs Harbi od Maybuga w mk2 - dawało mi sporą dawke myślenia, choć dla ludzi z boku było potwornie nudne jak przez 80 minut zgineło z 5-10 punktów ze 100 które były łacznie na stole :D
Ludzie twierdzący że orboros jest broken cierpią na chroniczny zanik zdrowego rozsądku ;)
<<

Torres

Avatar użytkownika

Posty: 5287

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 10:37

Lokalizacja: Warszawa

Frakcja: Cygnar

Post niedziela, 7 sierpnia 2016, 16:54

Re: I <3 Cygnar?

Po MPkach mam dwa wnioski:
1. eCaine w poniższej wersji jest cholernie fajny i bardzo mocny. Wydaje mi się, że jest bardzo uniwersalnym dropem i mogę go rzucić właściwie na każdego przeciwnika. Zdecydowanie moja ulubiona lista w MK3, w której nic bym nie zmienił.

Captain Allister Caine [+27]
- Stormwall [39]
- Reinholdt, Gobber Speculator [4]
Journeyman Warcaster [4]
- Hunter [11]
Captain Arlan Strangewayes [4]
Rangers [9]
Storm Lances (max) [20]
Ragman [4]
Rhupert Carvolo, Piper of Ord [4]
Lanyssa Ryssyl, Nyss Sorceress [3]

2. Mam dość gun-line'ów. Może to brzmi nieco dziwacznie w ustach gracza Cygnaru, ale prawda jest taka, że obecna meta bardzo mi się nie podoba.
Nie mam ochoty i zamiaru grać więcej Karą Sloan. Nie przynosi to żadnej frajdy, więc odstawiam ją na półkę.
Zdaję sobie sprawę z tego, że niewiele osób podejdzie podobnie do tematu, więc w najbliższym czasie będę testować ostateczną odpowiedź na Karę, Kurczaki i inne badziewia czyli pStrykera. O rozpisce można przeczytać więcej w temacie Mefju (viewtopic.php?f=57&t=5104).

Commander Coleman Stryker [+30]
- Stormwall [39]
Journeyman Warcaster [4]
- Stormwall [39]
Captain Arlan Strangewayes [4]
Ragman [4]
Lanyssa Ryssyl, Nyss Sorceress [3]
Gun Mage Captain Adept [5]
Gun Mage Captain Adept [5]
Gobber Tinker [2]

Adepci, Lanyssa i Tinker mogą zostać podmieni w różnych konfiguracjach z trzema lub sześcioma Stormcallerami.
Figurki mam już spakowane, więc nie pozostaje nic innego poza ostrym testowaniem :)
<<

Torres

Avatar użytkownika

Posty: 5287

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 10:37

Lokalizacja: Warszawa

Frakcja: Cygnar

Post piątek, 23 września 2016, 00:56

Re: I <3 Cygnar?

Granie w MK3 nudzi mi się szybko pomimo tego, że mam rozpiski, które naprawdę mi się podobają (eCaine, pStryker). Postanowiłem więc odskoczyć trochę od oklepanych standardów i sprawdzić czy gdzieś tam, daleko poza horyzontami turniejów, nie kryją się jakieś skarby.
Pierwsze znalezisko wygląda jak na nową edycję całkiem zwyczajnie:

Captain Allison Jakes [+28]
- Charger [9]
- Charger [9]
- Charger [9]
- Charger [9]
- Ironclad [12]
- Ironclad [12]
Trencher Infantry (max) [16]
- Trencher Infantry Officer & Sniper [5]
Captain Maxwell Finn [6]
Trench Buster [6]
Trench Buster [6]
Ragman [4]

Smutne jest to, że pod trzema Haleykami ta lista zapewne sprawdzałaby się dużo lepiej :(
Za chmurkami kryje się całkiem spory i szybki wygar, który dodatkowo mocno strzela. Wiadomo, że kolosów tym nie poskładam (chyba że jakimś cudem dopcham obydwa Ironclady z Ragmanem), ale ogólnie z Armem nie powinno być wielkiego problemu.
Co sądzicie?
<<

Torres

Avatar użytkownika

Posty: 5287

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 10:37

Lokalizacja: Warszawa

Frakcja: Cygnar

Post niedziela, 25 września 2016, 13:20

Re: I <3 Cygnar?

Im dłużej patrzę na tę rozpiskę tym więcej dziur w niej widzę. Nie będzie sobie radziła ani z gunline'ami ani z cegłami.
Po "pewnych" zmianach wygląda to tak:

Major Prime Victoria Haley [+25]
- Ironclad [12]
- Ironclad [12]
- Thorn [13]
Trencher Infantry (min) [10]
Storm Lances (max) [20]
Storm Lances (max) [20]
Major Katherine Laddermore [8]
Ragman [4]

Pikne <3
<<

Kat

Avatar użytkownika

Posty: 7473

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 02:56

Lokalizacja: D-ca

Post niedziela, 25 września 2016, 15:15

Re: I <3 Cygnar?

Zjadam too papa:)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Cygnar: Rozpiski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość