[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
WARMACHINA • Zobacz temat - Rozkminy Kamo - Wilki z lasu. MK3
FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Rozkminy Kamo - Wilki z lasu. MK3

<<

Dzuki

Avatar użytkownika

Posty: 1604

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 18:23

Frakcja: Convergence of Cyriss

Post poniedziałek, 14 grudnia 2015, 19:51

Re: Rozkminy Kamo - Wilki z lasu.

black jest dobra opcją :)
Proud member of :
"Może i nie jesteśmy najpotężniejsi, ale za to gramy na remis"
<<

Chomik

Posty: 3659

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 09:29

Frakcja: Trollbloods

Post poniedziałek, 14 grudnia 2015, 19:54

Re: Rozkminy Kamo - Wilki z lasu.

Powiem Ci szczerze - akurat megalith jest mega przyjemny w prowadzeniu jako bestia. Sam się leczy, ma bardzo przyjemny animus, bije celnie (ale umiarkowanie mocno), na dodatek czaruje. Więc o to się nie bój. Jest kilku warlocków gdzie megalith pasuje świetnie.

Czy można brać wymiennie gheto ? A i owszem, zwłaszcza gdy boisz się o ew. wygar w rozpisce. Tracisz wtedy troche potencjału rotowania lightning tendrilsami, tracisz troche "sztuczek" (typu animus, czy geomancja) ale zyskujesz twarde solidne bicie co jest dobre. Weaverki sąok. Możesz je wymieniać na wiele rzeczy, np. rzeczone gobbery (choć to kwestia gustu), jeśli chcesz to przede wszystkim ua kamien, a potem np. 2x blackclad lub blackclad i pendrake lub reevehunter ;) albo dac ua kamieni + lord of the feast
Ludzie twierdzący że orboros jest broken cierpią na chroniczny zanik zdrowego rozsądku ;)
<<

Kamo

Avatar użytkownika

Posty: 159

Dołączył(a): wtorek, 7 kwietnia 2015, 23:14

Frakcja: Circle Orboros

Post poniedziałek, 14 grudnia 2015, 23:26

Re: Rozkminy Kamo - Wilki z lasu.

Dziękuję za porady, na pewno przetestuję rozpiski w najbliższy czwartek, mam nadzieję że uda mi się zagrać 2 wariantami pKruegera i wybiorę czym lepiej mi się zagra.
<<

Kamo

Avatar użytkownika

Posty: 159

Dołączył(a): wtorek, 7 kwietnia 2015, 23:14

Frakcja: Circle Orboros

Post poniedziałek, 21 grudnia 2015, 00:00

Re: Rozkminy Kamo - Wilki z lasu.

Przetestowałem rozpiski, z efektem niestety opłakanym przez moje słabe granie, no ale w pewnym sensie mogę ocenić co jak działało.

pKrueger:

*Megalith - bardzo fajna opcja z czarami, geomancja na +, trochę słabo wyszło mu siłowanie się i zadawanie obrażeń, dlatego w tym momencie wolałbym Ghetorixa :D, jako 2 bestia niestety nie mogłem użyć nim jego animusa w momencie kiedy był potrzebny bo potrzebowałem też jego wielu ataków, brakło Wilderki, furia na Kruegerze nie pozwalała mi na kolejny spell. Jeśli miałbym być szczery to w momencie kiedy miałbym stawiać na geomancję wziąłbym chyba Woldwardena, i może spróbować wcisnąć kolejnego :D, jeśli na siłę i zabijanie to jednak Ghetorix.

Reszta robiła to co miała, nawet Weaverki fajnie się wbijały w żywe modele z dodatkowymi kośćmi.

eKaya:

*Bestie ogarniały spoko, trochę jeszcze trzeba podszkolić Pureblooda w graniu na trolle ale jest okej, jedyne co zmienię w tej rozpisce to Wilderka, no niestety nie zrobiła aż tyle ile dały by mi drugie kamienie, i na pewno ją wymieniam na kolejny set kamieni. Do gospodarowania furią, szczególnie po feacie na pewno kamienie też się przydadzą, i dadzą mi większe pole do popisu bestiami.
<<

Kamo

Avatar użytkownika

Posty: 159

Dołączył(a): wtorek, 7 kwietnia 2015, 23:14

Frakcja: Circle Orboros

Post piątek, 5 lutego 2016, 20:59

Re: Rozkminy Kamo - Wilki z lasu.

Siemanko, ostatnio zastanawiałem się sporo nad Lotf'em, jestem ciekaw czy jest opłacalny, teoretycznie może spokojnie wykorzystać błąd przeciwnika w złym ustawieniu się na rzecz CK, może posprzątać jakiś wkurzający support, ale niestety jest to model na jedną turę, jak już wykona swój skok to umrze w turze przeciwnika, jakie macie zadanie o nim? osobiście chciałem go wcisnąć do rozpisek (35pkt), i pierwsza jaka mi na myśl przyszła to pKrueger, z której jestem nawet zadowolony, udało mi się tam wcisnąć wszystko co chciałem :D


Points: 35/35
Krueger the Stormwrath (*5pts)
* Gorax (4pts)
* Feral Warpwolf (9pts)
Druids of Orboros (Leader and 5 Grunts) (7pts)
* Druid of Orboros Overseer (2pts)
Shifting Stones (2pts)
* Stone keeper (1pts)
Tharn Bloodtrackers (Leader and 9 Grunts) (8pts)
* Nuala the Huntress (2pts)
Gallows Grove (1pts)
Lord of the Feast (4pts)
<<

Kamo

Avatar użytkownika

Posty: 159

Dołączył(a): wtorek, 7 kwietnia 2015, 23:14

Frakcja: Circle Orboros

Post wtorek, 11 października 2016, 00:57

Re: Rozkminy Kamo - Wilki z lasu. MK3

Powoli przygotowuję się do Mastera w Poznaniu, i postanowiłem ograć trochę Kruegera2, moja lista na chwilę obecną wygląda tak:

Circle Army - 75 / 75 points

(Krueger 2) Krueger the Stormlord [+27]
- Ghetorix [21]
- Feral Warpwolf [18]
- Scarsfell Griffon [8]
- Wild Argus [7]
- Warpwolf Stalker [19]
Sentry Stone & Mannikins [5]
Sentry Stone & Mannikins [5]
Shifting Stones [3]
Shifting Stones [3]
Lanyssa Ryssyl, Nyss Sorceress [3]
Gallows Grove [2]
Gallows Grove [2]
Blackclad Wayfarer [4]
Swamp Gobbers Bellows Crew [2]

Gra się nią ciekawie, do tej pory dawałem radę wciskać czasami fajne CK, gorzej było z trollami Kevina i jego D3. Zastanawiam się jednak na zmianą Gryfa na kolejnego Argusa, i za pozostały punkt zamiana Lanyssy na kolejnego Blackclada, Gryf jest spoko, jednak do tej pory ani razu mi się nie spłacił, a 2 argusy z animusami mogą porządnie pomóc przy opcjach na CK.

Zastanawiam się też nad 2 listą i była by to lista na jakieś mocniejsze armory, wstępnie tak rysuje się ta lista:
http://conflictchamber.com/#b81bfc5K5lc ... 5f5f5g544k

Circle Army - 75 / 75 points

(Kromac 2) Kromac, Champion of the Wurm [+28]
- Ghetorix [21]
- Warpwolf Stalker [19]
- Rip Horn Satyr [14]
- Gorax Rager [7]
- Rip Horn Satyr [14]
Sentry Stone & Mannikins [5]
Sentry Stone & Mannikins [5]
Shifting Stones [3]
Shifting Stones [3]
Blackclad Wayfarer [4]
Tharn Ravager Shaman [5]
Lanyssa Ryssyl, Nyss Sorceress [3]

Tutaj jeszcze nic nie testowałem, mogę tylko gdybać, ale Riphorny pod Kromaciem 2 w turze feata mogą nieźle napsuć krwi jak za te punkty, a Shaman jako pomoc dla czyszczenia piechoty/magicznej broni na Cryx no i najważniejsze nieprzewracalność która może uratować od jakiegoś z dupy CK.

Co myślicie o tych listach?
<<

Ven

Avatar użytkownika

Posty: 1289

Dołączył(a): wtorek, 4 czerwca 2013, 10:03

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post wtorek, 11 października 2016, 14:14

Re: Rozkminy Kamo - Wilki z lasu. MK3

Trochę mnie martwi, że większość rozpisek CoO jest trochę monotonna (2x wilk, sentry, shifting, hunter's mark....).

Ogółem wygląda chyba ok, z czego po tym etapie zacząłbym się uczyć grać bez Sentry bo naprawdę potrzebują nerfa :P (fajnie jakby dodali w Tierach albo jakkolwiek coś piechocie).
<<

Kamo

Avatar użytkownika

Posty: 159

Dołączył(a): wtorek, 7 kwietnia 2015, 23:14

Frakcja: Circle Orboros

Post środa, 12 października 2016, 17:33

Re: Rozkminy Kamo - Wilki z lasu. MK3

Z sentry zagrałem dwie gry także jeszcze nawet się do nich nie przyzwyczaiłem, aczkolwiek dobrze mi się nimi grało więc póki można chętnie je będę wykorzystywał.
Hunters marka teraz każdy ma :D, na moje to mobilność w Cyrklu jest jedną z naszych najważniejszych cech którą trzeba wykorzystywać, bo cegłę to tylko może baldur zrobić z WW, a tak to piechota rozkręca nam bestie. Wilki są po prostu dobre :D
<<

Kamo

Avatar użytkownika

Posty: 159

Dołączył(a): wtorek, 7 kwietnia 2015, 23:14

Frakcja: Circle Orboros

Post wtorek, 2 maja 2017, 01:01

Re: Rozkminy Kamo - Wilki z lasu. MK3

Postanowiłem że odświeżę swój temat i przy okazji nowego CIDa opiszę moje przygody z nim.
Na start gra z Jakubem i testowanie nowego SR'a.

Moja rozpiska mocno testowa, chciałem pograć Kromackiem1. Przeciwnik testował nowego castera w związku z tym parę proxów na stole, a najważniejszym caster.

Rozpiski:

https://conflictchamber.com/#b81b4q4O5K ... fF5e5e5f2N

Circle Army - 75 / 75 points

(Kromac 1) Kromac the Ravenous [+26]
- Feral Warpwolf [18]
- Ghetorix [21]
- Pureblood Warpwolf [17]
- Wild Argus [7]
- Woldwyrd [9]
- Woldwyrd [9]
Blackclad Wayfarer [4]
Swamp Gobber Chef [1] (jako Feralgheist)
Sentry Stone & Mannikins [5]
Sentry Stone & Mannikins [5]
Shifting Stones [3]
Swamp Gobbers Bellows Crew [2]

I przeciwnika:
Theme: No Theme Selected
75 / 75 Army


Pirate Queen Skarre - WJ: +28 (jako deneghra)
- Skarlock Thrall - PC: 4
- Deathripper - PC: 6 (Battlegroup Points Used: 6)
- Slayer - PC: 10 (Battlegroup Points Used: 10)
- Leviathan - PC: 16 (Battlegroup Points Used: 12)

Pistol Wraith - PC: 5
Warwitch Siren - PC: 4
Aiakos, Scourge of the Meredius - PC: 4
- Stalker - PC: 8
- Stalker - PC: 8
Soul Trapper - PC: 1 (bane warrior)
Soul Trapper - PC: 1 (bane warrior
Scrap Thrall - 3 Scrap Thrall: 2
Satyxis Raider Captain - PC: 4

Soulhunters - Leader & 2 Grunts: 11
Satyxis Raiders - Leader & 9 Grunts: 16
- Satyxis Raider Sea Witch - PC: 3

Runda 1.

Wygrywam zaczynanie

Obora:
Wszystko do przodu poza zasięgi Stalkerów, pojedyncze manekiny wystawione na ewentualne zjedzenie. Kromac warpath, bestial i szarża.
Cryx:
Do przodu, pojedyncze modele w zasięgach strzelania.


Runda 2.
Obora:
W związku z mniejszym wpływem gry na scenariusz postanowiłem nie wychylać się i zagrać bardziej zachowawczo, Kromac upkeep warpatha, Pureblood wychodzi i spray w stalkera na górce ale nie trafia. Manekiny z lewej również, jeden spray w dalszego Soulhuntera i zabija. Wyrd strzela 2x w bliższego soulhuntera i zabija, Pureblood rusza się w warpatha do tyłu. Ostatni strzał w Deathrippera i do połowy ranię, wyłączam movement. Manekiny z prawej zabijają parę raiderek, wyrd pomaga, gobber chief poza zasięgi raiderek ale tak by nie był zbyt daleko od strefy. Reszta w miarę bezpiecznie poza zasięgi/losa.

Cryx:
Soulhunter kasuje manekina i repo, Stalker po lewej zabija kamien i rani wyrda, stalker z prawej zabija manekina i również rani wyrda. Raiderki czyszczą strefę, reszta na bezpieczne zasięgi, Leviathan coś strzela, bez szału.
cryx punktuje za 1. - myślę że tutaj powinien pójść feat.



Runda 3.
Obora:
Upkeep warpatha, Gobber Chief szarża palcem w strefę w jedną Raiderkę i o dziwo trafia i zabija SIC!, Argus morduje stalkera a sentry po prawej zabija parę raiderek, wyrd strzela coś po slayerze wyłączając mu cortex, gorzej wygląda po lewej bo strasznie męczę się ze stalkerem, do pomocy musiał pójść Kromac, zasłona z chmurki, gheto z animusem, feral bezpiecznie za laskiem.
Punktuję za 1.

Cryx:
Raiderki i solos do nich czyści strefę, FEAT, reszta zabija argusa, wyrda i manekina w prostokątnej strefie, Hitem był gobber w chmurce którego leviathan nie mógł trafić w 3 zboostowanych atakach, zabił go dopiero pistol wraith.
Cryx punktuje za 2, w tym momencie jest 3:1



Runda4.
Obora:
Czyszczę dwie strefy (feral primal), wciskam manekina do prawej okrągłej, reszta bezpiecznie, Gheto w chmurce, Kromac za murkiem.
Punktuję za 2.

Cryx:
Przeciwnik zabija manekina, Leviathan nic wielkiego nie robi, Skarre zabija Ferala.
Cryx punktuje za 1.

4:3 dla Cryxu



Runda 5:
Obora:
Kromac zaczyna w formie bestii, idzie, skacze i bije, potem feat i morduje.



Mistrzem pisania nie jestem, to nie ma być rozprawka a krótki raport z bitwy, więc mam nadzieje że wybaczycie mi mój styl. :D

Wnioski:
SR zapowiada się nieźle, scenariusz bardzo ciekawy, jak i punktowanie, na pewno o wiele mniejsza rolę pełni tutaj wygrana na scenariusz bo spokojnie można oddać przeciwnikowi pierwsze punkty, jeśli tylko nie będzie miał on mocno kontrolnego castera. Limit rund do 7 jest całkiem spoko, myślę że niewiele gier będzie się tak późno kończyć. Na razie jestem zadowolony.

Co do rozpiski to strasznie brakuje mi Pathfindera w Gheto, chętnie zamieniłbym go i Pureblooda na 2x Stalker, razem z warpathem wydają się być bardzo ciekawą opcją.
Poprzednia strona

Powrót do CO: Rozpiski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość