[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
WARMACHINA • Zobacz temat - I <3 Skorne
FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

I <3 Skorne

<<

Scull

Avatar użytkownika

Posty: 589

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 12:39

Lokalizacja: Rzeszów/Dębica

Frakcja: Skorne

Post niedziela, 18 października 2015, 22:21

I <3 Skorne

Biorąc przykład z Torresa, który stworzył na podforum rozpiskowym jeden z największych tematów o swojej frakcji (prawie 50 stron!) i zachęcony naszymi Miodożerami postanowiłem założyć temat o rozpiskach Skorne'u.

Zacznę od rozpiski, którą testowałem od ok. miesiąca.

50/ 50
Morghoul1(Master Tormentor Morghoul) 7 PC
* Aradus Sentinel 8 PC
* Titan Gladiator 8 PC
* Titan Gladiator 8 PC
* Tiberion 11 PC
* Cyclops Brute 5 PC
Paingiver Beast Handlers (4 models) 2 PC
Paingiver Beast Handlers (4 models) 2 PC
Croak Raiders (10 models) 8 PC
Feralgeist 1 PC
Extoller Soulward 2 PC
Mortitheurge Willbreaker 2 PC
Objective = Fuel Cache

Osobiście jestem z niej bardzo zadowolony. Ciągle jest parę MU, które chciałbym przetestować (np. eKrueger), ale zauważyłem, że rozpiska radzi sobie całkiem dobrze z większością frakcji. Problematyczne są dla niej Cygnar (ze względu na często dość łatwą możliwość assasynacji Morghoula) oraz duże ilości jedno-woundowych weaponmasterów (Cryx, niektóre listy PoMu/RoSu).

Lista posiada bardzo duży threat range (wysłanie dwóch bardzo mocno bijących tytanów na zasięg 11"), dobry kontrolny feat (utrudnia zezłomowanie 4 ciężkich bestii z battlegroup'y Morghoula, jak i uniemożliwia łatwą assasynację castera - brak boostów/wywracających power ataków, można stanąć 0,5" od warcastera przeciwnika z 1-2 furiami i Swarmem i patrzeć jak nie jest w stanie nic zrobić)i dużą elastyczność dzięki mnogości power ataków, jakie możemy wykonywać (trample, slamy, throwy). Aradus działa, jako kotwica strefy w scenariuszach, które wymagają szerokiego rozstawienia, dzięki Willbreakerowi i Paingiverom może funkcjonować praktycznie samodzielnie. Brute dla animusa i drugiego Shield Guarda. Żabki wrzucone ze względu na to, iż uważam, że to najlepszy samodzielny unit za 8 punktów dostępny w Skornie (ogromny threat range, cont fire, AD). Na pewno będę dalej testował tę rozpiskę na zbliżających się turniejach. :)

Rozpiską do pary nad którą się zastanawiam, szczególnie po dwóch grach w sobotnim evencie, jest Xerxis2. Póki co wygląda to tak:
45/ 50
Xerxis2(Xerxis, Fury of Halaak) 5 PC
* Basilisk Krea (bonded) 4 PC
* Molik Karn 11 PC
* Basilisk Drake 4 PC
* Basilisk Drake 4 PC
* Basilisk Drake 4 PC
Cataphract Incindiarii (4 models) 6 PC
Paingiver Beast Handlers (4 models) 2 PC
Croak Raiders (10 models) 8 PC
Agonizer 2 PC
Mortitheurge Willbreaker 2 PC
Gatorman Witch Doctor 3 PC
Objective = ????

Rozpiska ma uzupełniać pMorghoula, czyli ma sobie radzić zarówno z Cygnarem, jak i Cryxem i jest czystą teorią. Aura Krei na podstawce Xerxisa działa prawie na całą armię, Molik z Ignitem na feacie powinien poradzić sobie ze Stormwallem, Incindiarii/żabki/Drake'i wydają się dobrą odpowiedzią na Cryxowe masy piechoty. Witch Doctor zamiast Taskmastera ze względu na Undead, który wydaje się dużo lepszą opcją na Cryx od +2 siły, którego raczej nie użyję. Ciągle brakuje mi 5 punktów i odpowiedniego objectiva. Co sądzicie?
<<

Herudaio

Avatar użytkownika

Posty: 3097

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 09:39

Lokalizacja: Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego

Frakcja: Khador

Post poniedziałek, 19 października 2015, 09:02

Re: I <3 Skorne

Jeśli jesteś w stanie znaleźć dwa punkty to wrzuciłbym tu Archidona. Powoduje, że Molik, który jest ordynarny jest wielorazowy i jest to super animus dla samego Xerxisa.
<<

yaro

Avatar użytkownika

Posty: 7645

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 11:25

Lokalizacja: Krakow

Frakcja: Skorne

Post poniedziałek, 19 października 2015, 09:07

Re: I <3 Skorne

znajdzie prosto - zamiast Agonizera - mimo ze lubie tego robaczka, ale eXerxis po prostu nie jest w stanie go wykarmic.
<<

Herudaio

Avatar użytkownika

Posty: 3097

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 09:39

Lokalizacja: Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego

Frakcja: Khador

Post poniedziałek, 19 października 2015, 11:31

Re: I <3 Skorne

<<

Chomik

Posty: 3659

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 09:29

Frakcja: Trollbloods

Post poniedziałek, 19 października 2015, 12:50

Re: I <3 Skorne

To jak tak kombinujecie to chyba fuel cache jako objective jest ok ;-)
Ludzie twierdzący że orboros jest broken cierpią na chroniczny zanik zdrowego rozsądku ;)
<<

Scull

Avatar użytkownika

Posty: 589

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 12:39

Lokalizacja: Rzeszów/Dębica

Frakcja: Skorne

Post poniedziałek, 19 października 2015, 14:51

Re: I <3 Skorne

<<

Śliski

Avatar użytkownika

Posty: 2502

Dołączył(a): niedziela, 26 maja 2013, 23:29

Lokalizacja: Kraków

Frakcja: Legion of Everblight

Post poniedziałek, 19 października 2015, 15:03

Re: I <3 Skorne

Jak dla mnie:
-więcej Drake'ów,
-więcej Willbreakerów,
-obciąć Doktora i/lub żabki, ew. Incindiarich (chyba zdecydowałbym się na wywalenie Incindiarich i doktora),
-więcej Drake'ów,
-nie przekonuje mnie tu Archideon, bo mam lekko wrażenie, że nie potrzebujemy wielorazowego Molika, jak wyczyścimy przeciwnikowi większość piechoty w turze feata, aczkolwiek jest dobrym modelem, pewnie kwestia preferencji,
-Arcane wonder, fajny efekt przeciw piechocie, zaoszczędzanie furii na mobility też fajne,
-Drugi oddział poganiaczy bym rozważył.
<<

yaro

Avatar użytkownika

Posty: 7645

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 11:25

Lokalizacja: Krakow

Frakcja: Skorne

Post poniedziałek, 19 października 2015, 15:05

Re: I <3 Skorne

arcane wonder nie daje oszczednosci na mobility.
<<

Śliski

Avatar użytkownika

Posty: 2502

Dołączył(a): niedziela, 26 maja 2013, 23:29

Lokalizacja: Kraków

Frakcja: Legion of Everblight

Post poniedziałek, 19 października 2015, 17:18

Re: I <3 Skorne

Faktycznie, nie ogarnąłem. Jak wygląda w takim razie przerzucanie Ignite'a? Wrzucamy go na Molika i siedzi tam cały dzień, czy czasem chcemy go przekładać na coś jeszcze?
<<

Kruk

Avatar użytkownika

Posty: 711

Dołączył(a): piątek, 5 lipca 2013, 13:51

Lokalizacja: Szczecin

Frakcja: Legion of Everblight

Post poniedziałek, 19 października 2015, 20:22

Re: I <3 Skorne

Czasem krei też warto dać, bo staje sie P+S16 weapon masterem.
<<

Scull

Avatar użytkownika

Posty: 589

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 12:39

Lokalizacja: Rzeszów/Dębica

Frakcja: Skorne

Post poniedziałek, 26 października 2015, 00:52

Re: I <3 Skorne

Jako, że postanowiłem update'ować temat przynajmniej raz w tygodniu, a nie miałem okazji ciągle przetestować Xerxisa2 w wersji zaproponowanej wcześniej wrzucam inną ze swoich licznych Skorne'owych rozkmin:

50/50
Hexeris2(Lord Arbiter Hexeris) 6 PC
* Aradus Sentinel 8 PC
* Aradus Sentinel 8 PC
* Cyclops Raider 5 PC
* Cyclops Shaman (bond) 5 PC
Siege Animantarax 9 PC
Paingiver Beast Handlers (6 models) 3 PC
Croak Raiders (10 models) 8 PC
Mortitheurge Willbreaker 2 PC
Extoller Soulward 2 PC
Tyrant Rhadeim 5 PC (?)
Gobber Tinker 1 PC (?)
Objective = Arcane Wonder

Tytułem tej rozkminy było wykorzystanie modeli strzelających, które pojawiły się w ostatnich miesiącach. Po rozmowie z Ice'm i Miśkiem na katowickim turnieju moją uwagę przykuł Hexeris2, który bardzo fajnie działa z Aradusami, jak i niefrakcyjnymi modelami.

Sama rozpiska to jeden wielki gunline, Aradusy+Raider w połączeniu z naszym nowym BE (który dostaliśmy dwa lata po innych frakcjach :P ) w teorii wydają się skutecznie grozić odstrzeleniem średnio-ciężkich rzeczy (ciężkie bestie CoO i Legionu, jacki Cygnaru i Cryxu), jak i znacznej części warcasterów ze stołu. Croak Raider'si wrzuceni, jako jeden z najbardziej samowystarczalnych oddziałów dostępnych we frakcji + mały bonus w postaci darmowych boostów A2A na modele oblane Accelerantem. Połączenie Ashen Veila ze Swarmem sprawia, że żywe modele przeciwnika mają straszne problemy z usuwaniem naszych żabek jak i bestii. Extoller+Willbreaker, jako standardowy "support package" do strzelających bestii. Shaman może pomagać zarówno w rozdawaniu Snipe'a, zwiększania ilości Swarm'a na stole, jak i podać od czasu do czasu "Talisman", zdjąć jakiś debuff, czy prze-arcnode-ować zaklęcie do drugiej strefy. W liście mam wolne 6 punktów, za które w tym momencie wrzuciłem Rhadiema, jako model który może dobić to co przeżywa nasz ostrzał, a sam dzięki Evasive nie jest najlepszym celem dla ostrzału przeciwnika oraz Tinkerer'a do naprawiania engine'u. Co sądzicie? :)

PS. Wszystkie zamieszczone tu rozkminy na pewno kiedyś przetestuję, także wszelkie uwagi mile widziane.
<<

yaro

Avatar użytkownika

Posty: 7645

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 11:25

Lokalizacja: Krakow

Frakcja: Skorne

Post poniedziałek, 26 października 2015, 00:56

Re: I <3 Skorne

jak pewnie sie domyslasz nie lezy mi twoj wybor boundowanej bestii- shaman ktory owszem jest bardzo wazny dla eHexiego po prostu nie nadaje sie na arcnode, bo nigdy nie chce stac tak wysoko na polu bitwy.
<<

konee

Avatar użytkownika

Posty: 354

Dołączył(a): niedziela, 24 lutego 2013, 23:16

Frakcja: Mercenaries

Post poniedziałek, 26 października 2015, 03:27

Re: I <3 Skorne

@Scull Z góry spytam, czy to jest topik, w którym listy mają być tylko twoje, czy może ogólne miejsce wymiany rozpisek i przemyśleń?

Co do ehexerisa, to moim zdaniem twoja rozpiska ma ogromny problem z kolosami. A raczej w ogóle z zabijaniem pojedynczego ciężkiego jacka. Po wyjściu croaków jak dla mnie są u ehexerisa autoincludem. Rozważyłbym też wzięcie małych incindiariich, żeby zwiększyć efektywność żabiego supportu oraz korzystać z opcji spamowania animusów.

Osobiście uważam, że nowe releasy są bardzo dobre dla ehexerisa:
1. Hydra bije mocno, świetnie korzysta z black spota sprejkami, nie wymaga raidera, a vampiric harvest na niej wydaje się healującym overkillem :P Po prawdzie, to ehexowi brakowało jakiegoś pierdolnięcia, a hydra to umi.
2. Legends moim zdaniem są ekstra: w Skornie brakowało mi piechoty, która tanio może jebnąć mocno, brakowało pathfindera (teraz mogę po prostu włożyć tych kolesi, bez konieczności poświęcania dodatkowych punktów na support piechoty, jak nie chcę mieć za dużo piechoty) i brakowało wysokiego defa. O dziwo, wszystko w jednym. Tępe, ale zawsze. Moim zdaniem są pierwszym sensownym (poza ewentualnie void spirytem) celem dla arcane reckoning (które dalej pozostaje czarem debilnym). No i z black spotem państwo potrafią wywalić te 10 ataków, dostawiając się side stepem.
Sam jednak nie mam specjalnie ochoty ogrywać modeli, które może wyjdą za rok, a może za dwa, więc rozumiem brak tych jednostek w rozpie.
Robaki natomiast wydają się bardzo godne uwagi z rashethem. Strzałki z pow 17 na 4 kościach są niesmaczne. No a tak na marginesie, to podobają mi się z nim gremliny - stealth i incorp doskonały do contestowania i arc nodowania z rashetha, a poza tym potrafią być niebezpieczne w przeciwieństwie do ferala.

Co do exerxisa, to sam teraz ogrywam bardziej combatową wersję i ze zbondowanym gladiatorem doceniłem Aradus Soldiera (jak zaczynam, parkuje chłopak na 25" i niezbyt idzie go odstrzelić).
W twojej rozpie natomiast nie czuję potrzeby brania dodatkowego mortiteurga wbrew Śliskiemu. Nie lubię też bondować krei, bo zawsze czuję, że przyjdzie zła eiryss i nie będzie xerxisa, ale debuff jest spoko. Po co ci witch doktor? Nigdy nie widzę uzasadnienia, by go brać (w skornie). Tak samo chyba zmniejszyłbym croaki, nie widzę tutaj dla nich uzasadnienia. Za pozostałe punkty nie wiem... Może dodatkowy drejk i jakiś bajer? Np. gobber tinker + coś.
<<

Scull

Avatar użytkownika

Posty: 589

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 12:39

Lokalizacja: Rzeszów/Dębica

Frakcja: Skorne

Post poniedziałek, 26 października 2015, 21:52

Re: I <3 Skorne

@Yaro Ze Swarm'em i dwoma żabkami na lewo i prawo od niego może stać naprawdę z przodu z 17 DEFa przeciwko żywym modelom. Trzeba by to przetestować. :D

@konee Jeśli masz jakieś przemyślenia to wal śmiało, sam chętnie podpatrzę jakieś nowe techy. Jedyna prośba jaką mam, to żeby wrzucać rozpiski tylko z dostępnymi obecnie modelami, bo jak sam zauważyłeś jesteśmy frakcją, która często dostaje modele rok po wyjściu książki.

Teraz po kolei:
Jeśli chodzi o rozpiskę Hexerisa2 dużo lepiej na pewno będzie sobie radzić z rozpiskami Hordowymi niż Maszynkowymi, ale nie sądzę żeby oprócz Stormwalla z Arcane Shieldem, kolosale były jakimś okropnym problemem - co turę dysponujesz średnio 3 zboostowanymi na obrażenia strzałami z siłą 15 z Animantaraxa jedynie za 2 furie na Snipe'a. Na ARM 20 to jest 16,5 kratki na turę, po dwóch turach takiego ostrzału kolosal ma tyle kratek co zwykły mały jack, a zawsze masz jeszcze szarżę Engine'u (pow 19) i szarżę Rhadiema (z Puppet Masterem), co powinno wystarczyć na dobicie tego modelu. Nie muszę chyba mówić, że w wypadku pojedynczych jacków z DEF ~10 sytuacja powinna wyglądać podobnie. Plan nie działa tylko w wypadku gdy na stole są mechanicy, ale tych modeli nie widziałem od jakichś 2 lat na stole (pozdrowienia dla Heru :P ).
Trzeba pamiętać, że żabki nie korzystają z dodatkowych ataków z Black Spota (only friendly Faction), ale mimo to dorzucanie kolejnych opcji przeciwpiechotnych wydaje się mijać z celem.

Natomiast jeśli chodzi o Xerxisa2 w wersji z Archidonem tak jak pisałem bardziej przechylam się z bondem na stronę Archidona. Chciałbym żeby ta lista dawała sobie radę zarówno z Cryxem, jak i Cygnarem, Croaki dają sobie świetnie radę z 80% Cryxowych oddziałów, a WD daje Undeada, który wydaje się o wiele cenniejszy w tym MU niż +2 siły, boli brak nieprzewracalności, ale zamiast tego dostajemy SacStrike'a i lepsze staty defensywne.

Jeśli chodzi o zwiększanie liczby Drake'ów w liście wolałbym się ograniczyć do 3, ze względu na osobistą niechęć do kupowania modeli, które są stosowane dosłownie w jednej rozpisce.
<<

konee

Avatar użytkownika

Posty: 354

Dołączył(a): niedziela, 24 lutego 2013, 23:16

Frakcja: Mercenaries

Post wtorek, 27 października 2015, 02:26

Re: I <3 Skorne

właśnie jak zaczniesz sobie bić animantaraxa,to bez krei ten animantarax zostanie odstrzelony, czy to przez redeemery, czy przez reckonery, sromwalla czy ravagory. Poza tymi jednostkami może zostać odstrzelony przez żabki dostępne we wszystkich hordach, a przy odpowiednim placemencie modeli żabki nawet się nie przejmą twoim hyper aggressivem. Możesz mieć guidance, ale ono jest tylko na jednym modelu, dlatego uważam, że aradusy są efektywniejsze przeciw piechocie, którą zabijają z blastów, niż przeciw lengiorowym/oborosowym bestiom, których nie trafią.

Przyznam, że nie zauważyłem rhadeima. Czy on się do czegokolwiek przydaje? Nie lubię wyrzucać 5 punktów na pojedyncze pierdolnięcie. Ale nie wiem sam, za bardzo nim nie grałem.

W jaki sposób croaki pomogą ci w walce z np. heresy of shadows? Wielu cryxowych casterów ma okultację, jest też taki jeden, co ma chmurki (sam-wiesz-kto). Moim zdaniem siłą na cryx są incindiarii, którzy podjarają, a croaki posupportują swoimi ciastkami z podpałką w płynie - na średnich rzutach zabijasz bejn ridera. Przy tym wolę, gdy moi incindiarii mają snipe, wedy dłużej strzelają.
Następna strona

Powrót do Skorne: Rozpiski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron